Skocz do zawartości
kuruś

Chieftec (atx-1136h) 360w Vs Modecom Mc-350atx 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym chciał widzieć czy brak zasilania -5V powoduje jakieś problemy w działaniu kompa !!

Nie powoduje. Sa jakies stare plyty, ktore cos tam wymagaly tego, ale szansa ze taka masz raczej nie jest duza.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oto moju zlomik :

Msi kt4v

Athlon 1,7ghz wykrecony na 2ghz :)

512 kingston (400) + 256 no name (333) RAM

radek 9000

zasilka noname 300W

160GB Caviar + 80GB sasmung

Szukam dobrego cichego i solidnego zasilacza do 200zł czytalem ze ta delta jest spoko cenna kjest konkurencyjbna :) w stosunku do Szefa i innych doradzcie cos konkretnego

pozdrawiam chej

Edytowane przez hxm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę, TO SZMELC. Wystarczy?

 

jak sie zarowkami testuje PSU to nie dziwie sie ze 3/4 zasilaczy wg. hiper mega guru sa szmelcem. chlopie!!

 

1136 zostalo juz naprawde sprzedanych od ich pojawienia setki czy nawet tysiace - u nas pojawily sie ich ...... 3-4 awarie na xxx szt. sprzedanych ( xxx wskazuje na liczbe 3 cyfrowa - zeby mega guru wiedzial)

 

wiec nie pieprz glupot, a zarowki wsadz sobie tam gdzie ich prawdziwe miejsce (dla kumatych - wiecie gdzie ich miejsce)

 

osmieszasz sie chlopcze.

 

 

dla wszystkich owieczek mega guru. NIE WYTRZYMALEM jak czytam posty Waszego pasterza siejącego żarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osmieszasz sie chlopcze.

dla wszystkich owieczek mega guru. NIE WYTRZYMALEM jak czytam posty Waszego pasterza siejącego żarówki.

To nie BENITO się ośmiesza, tylko Ty.

 

7 dni ZPP na ochłonięcie. Sorry ale nie wytrzymałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie a co byscie powiedzieli na taka zasilke ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=69940093

wygrzebalem z allegro ? ale jakos jestem cos niezabardzo przekonany

 

mam u siebie modecoma 360watt na athlonie 2500+ 512 ramu, grafa 6600gt + hd sata i juz mnie licho trafia z tym PSU glosny jak diabli i chce na cos wymienic co ma wlasnie poziomy wentyl 120mm moze bedzie cichszy.

chiefteki sa troche drogie, a moze dobrym wyborem bylby tez taki modecom z duzym wentylem

 

a jeszcze pytanko, czy do takiego konfigu wystarczy mi zasilka cos z przedzialu 350watt czy moze powinienem sie obejrzec za jakims 400 ?

kumpel ma tego qteca na athlonie 64 venice i jakos mu wyrabia. musze go zmierzyc co do trzymania napiec. ma tam gf6600gt gigabyte'a na pci-e

 

dajcie znac co myslicie

Edytowane przez PathFinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp cos mi sie wydawalo ze zasilacz o mocy 400 watt z aktywnym pfc za 80 zl to jakas sciema, zreszta jak go otwieralismy z kumplem same radiatory wenatrz sa bardzo cienkiej konstrukcji i nic nadzwyczajnego.

 

co do dobrego zasilacza to moze ktos mi zaproponuje cos sprawdzonego ?

bardzo zalezy mi zeby byl cichy. rozgladalem sie za taganem ale sa bardzo drogie. moze jakis chieftec ? chce juz kupic cos markowego doradzcie cos :)

 

a moze nie ma poprostu sensu zmieniac tego modecoma co mam aktualnie (atx-350GTF-(PF)) tylko zainstalowac mu jakis cichy wentylator np. arctica z reg obrotow

http://allegro.pl/show_item.php?item=70324490

 

co myslicie

Edytowane przez PathFinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec na 99% biore go ;-)

Tylko poczekam na jakas promocje na Allegro bo poza Allegro jakos nigdzie go nie widzialem... eh

I jesli dobrze rozumiem to ten zasilacz posiada Filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwzakłóceniowe, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, większość ludzi twierdzi że zasilacze DELTA są takie dobre tylko dlaczego one są warte 40 zł???? LUDZIE POWIEDZCIE MI O CO W TYM CHODZI??? no i jak już mnie przekonacie do DELTY to powiedzcie czy 350 W starczy do :

gigabyte k8ne

sempron2500 64 bit

geforce 6600GT

1GB ramu

dysk i DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie czytałeś całego tematu :wink:

* Moc ponad 350W! Rewelacyjna, najnowsza technologia zasilacza.   * Stabilna praca dzięki stabilizatorowi napięcia- funkcja pasywnego PFC   * Regulacja obrotów wentylatora zależnie od wydatku cieplnego   * Filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwzakłóceniowe   * Niewiarygodnie cicha praca (Noise Killer), niedochodząca nawet do 20 dB!   * Łożyskowany 12cm wentylator wolnoobrotowy.   * Zwycięzca wielu prestiżowych testów za najwyższą moc i efektywność.   * Produkcja zasilacza posiada certyfikaty norm ISO 9001 i 14001.   * Certyfikaty: UL, CSA, TUV, Nemko, CB & CE (LVD), FCC, B.
Edytowane przez qura16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ;-)

Tylko chcialbym wiedziec z jakiego zrodla jest to info? ;-)

Bo nigdzie w oficjalnych zrodlach nie widzialem takich informacji... no chyba ze ktos ma ten zasilacz i jest w stanie powiedziez iz na 100% posiada on te filtry? ;-)

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilaczyk wydaje sie fajny ..

duzy 120mm wentylator, zakladam ze ma juz zaimplementowane takie dobrodziejstwa jak noise killer ..

ktos juz go mierzyl pod wzgledem wydajnosci czy daje rade w typowych zastosowaniach ?

a jak sie ma do podobnych 350-wattowych chieftecow czy modecomow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...