Skocz do zawartości
remikk

Gazelle Freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

No więc poszukuję pewnego produktu, który oferują w tvmarket .

Gazelle Freestyler - taki chodziarz do ćwiczeń.

Wiem, że można go kupić oczywiście w tym tvmarkecie ale za 599 zł.

To jednak trochę dużo. Na allegro znalazłem za ok. 300 zł ale podróbkę czyli Air Walker.

Szukałem także w Chinach, ale tam nie znalazłem oraz na ebay.com ale niestety wszędzie jest droższy.

Być może Wy kupowaliście gdzieś jakieś produkty, które są reklamowane, ale taniej. Za wszelkie info będe wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Ja rozumiem Wasze wypowiedzi tylko tak naprawdę chodzi mi głównie o odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Nie jest to dla mnie i proszono mnie o to, żebym poszukał w internecie.

1725855[/snapback]

to czemu nie POSZUKASZ ? :blink: (ps 200-250zl na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc poszukuję pewnego produktu, który oferują w tvmarket .

Gazelle Freestyler - taki chodziarz do ćwiczeń.

Wiem, że można go kupić oczywiście w tym tvmarkecie ale za 599 zł.

To jednak trochę dużo. Na allegro znalazłem za ok. 300 zł ale podróbkę czyli Air Walker.

Szukałem także w Chinach, ale tam nie znalazłem oraz na ebay.com ale niestety wszędzie jest droższy.

Być może Wy kupowaliście gdzieś jakieś produkty, które są reklamowane, ale taniej. Za wszelkie info będe wdzięczny.

1725555[/snapback]

Nie mozna zrobic podrobki badziewia.

Niech znajomy kupi jak najtaniej bo i tak nie bedzie tego uzywal wiec mniej straci kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie z tym tak samo jak z tymi buterfly i masą innych pochodnych od tego. kiedyś w tv to było za pare stówek, a teraz można to kupić na targowisku od chińczyków za pare groszy ... imo - this is sux

1725689[/snapback]

I dlatego te telezakupy nazywam Mamgo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...