Skocz do zawartości
kanathea

Nowy Opel Vectra (combi, Gts, Sedan) Signum

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sadzicie?

 

Moze sie podobac czy raczej odwrotnie?

Osobiscie jestem zdania ze projektantom sie nie udalo... skwasili caly samochod designem przodu a'la Astra III

 

Calosc plynnie przechodzi z oblych ksztaltow przodu (Astry) w kanciaste, agresywne linie GTS'ki

 

Nowa Vectra GTS

Vectra C GTS

 

... i do tego ta lotka na przednim zderzaq zgrozo powinni zabraniac siadania do szkicow po pijaku tak samo jak porzuszania sie na podwojnym gazie! Kto tym bedzie jezdzil?! :angry:

 

Wyrazcie swoje opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten nowy przód jest jakby przyklejony z innego samochdu, Vectra C miała ładne, "kanciaste" linie, a ta nowa, hmm......... A co powiecie o Vectrze OPC (jeszcze tej z normalnym przodem, bo nowa OPC ma silnik benzynowy) z silnikiem diesla o poj 1.9, dwiema sprężarkami, mocy 212 km, ponad 400 Nm, 6.5 do setki, brak turbodziury, a wszystko to przy spalniu........ 6 litrów na 100 km! Jeszcze jakby ją tak odchudził o 100, 200 kg i zrobił mały chiptuning, to pewnie dałoby się zejść do 5 sekund do setki :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsza raczej nie jest ( bardzo przyjemnie się jeździ Elegance 1.9 CDTI, ale wygląd mi nowego się nie podoba- jak z jakiegoś Chewroleta Lacetti :?

 

Dodam, że GTS wydaje się w środku głośniejszy względem sedana, który po minimalnym liftingu w czerwcu 2004 zyskał zdecydowanie na wyglądzie.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz slowa Vectra nie chce slyszec do konca zycia chocby nie wiem jaka wersja byla.

Ojciec kupil wersje Kombi z 2001r.

I sie sypie jak domki w Armenii.

I nie obchodzi mnie czy akurat taka sztuka mu sie trafila.

Wypuscili syf, na ktory trzeba kase wydawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec ma Vectre B 2.0 benzyna 136KM, jezdzi fajnie, nie psuje sie (na razie ;) ). Co do Vectry C, to w ogole mi sie nie podoba, ale tam po face liftingu jest milusi. Jakoś tak podoba mi się przód astry H. Jednak gdybym miał wybierać, to wybrałbym wypasioną opcję Astry H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...