Skocz do zawartości
PiPoL

Brak Napedow Optycznych?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat zakłądam w imieniu kolegi Rangiz'a który dostał BAN'a B)

 

 

 

Witam.4 dzien mecze sie z pewnym problemem.Jako ze nie mam talentow polonistycznych postaram sie opisac to w miare zwiezle.Mianowicie pewnego dnia odpalam nero7,chcac przygotowac backup przed formatem

,wybieram pliki i...nie mam nagrywarek!System takze ich nie widzi,napedy wirtualne takze zniknely,bios wszystko widzi wiec cos z XP kiem.W menadzerze urzadzen przy napedach widnieje:

 

"System Windows nie może uruchomić tego urządzenia sprzętowego, ponieważ jego informacje o konfiguracji (w rejestrze) są niekompletne lub uszkodzone. (Kod 19)

 

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów."

 

Odinstalowalem wszystkie aplikacje nagrywajace,przeskanowalem Kasperskym,AdAwarem i nadal nic.

Wkladajac jakakolwiek plyte nic sie nie dzieje.

 

 

 

Nie przejmowalbym sie tym gdyby nie fakt,ze probojac nagrac DVD na WinPE2004 nero wyswietla blad "Out of memory" i nie moge zrobic backupu...

 

Bede wielce zobowiazany,jesli ktos zechce mi pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Uruchomić Edytor Rejestru - polecenie REGEDIT .

2. Utworzyć kopie rejestru .

3. Usunąć całkowicie wartości Upperfilters i Lowerfilters z klucza rejestru : HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

4. Następnie zrestartować komputer . "

 

spróbuj tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...