Skocz do zawartości
Kolumbus

Karta Wifi Do Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się, czy ktoś z Was orientuje się, jakiej firmy i jakiego typu wewnętrzną kartę WiFi można założyć do laptopa HP nx6110. Wiadomo, że firmowa HP zadziała na 100%, ale nie mam specjalnej ochoty, aby przepłacać, jeżeli są tańsze i równie dobre rozwiązania. Wiadomo też, że niestety nie wszystkie normalne karty WiFi na miniPCI działają z HP nx6110.

 

Czy ktoś może coś więcej na ten temat powiedzieć albo trafił na ślad informacji w tym zakresie? Trafiłem również na allegro na aukcję karty WiFi, na której sprzedający chwalił się, iż wystarczy odblokować coś w BIOSIE tego HP, aby działała z nim każda karta WiFi ale co należy odblokować i jak, tym się już nie pochwalił.

Edytowane przez Kolumbus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem... nigdzie nie moge sie dowiedziec, co zrobic, aby ta karta Intela dzialala...? Jest jakis skomplikowany sposob, ale nie wiem o co w nim chodzi...

Jak na razie mam karte PCIMCIA... chodzi srednio... czekam, az ktos cos wymysli...

 

HELP !!! :/

 

Moze ktos kiedys cos sensownego odpisze... :)

Edytowane przez bartus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym taki optymistyczny... Jest napisane, ze działa, ale czy działa?

 

Poza tym zadawalem pytania temu sprzedającemu i nie doczekałem się odpowiedzi... a czekałem trzy dni... smutne...

 

Chetnie posluchalbym, co zrobic z ta karta, aby dzialala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc informuję, że ten wyżej przeze mnie przytoczony sprzedający to bardzo konkretna osoba - na jego aukcjach jest telefon do niego; można zadzwonić i wszystko uzgodnić - ja wzięłem od niego kartę Intela 2915ABG i w moim NX6110 lata aż miło - sprzedający bardzo solidny; w poniedziałek w tym tygodniu kupiłem kartę Intela 2915ABG i włożyłem do mojeko laptopa - i ujrzałem ładny komunikat error 104 - device not supportet czy jakoś tak; zadzwoniłem do HP Polska i dowiedziałem się że tylko karty Intela przez nich sprzedawane zadziałają i trzeba zapłacić całe 300 zł więcej za 10 minut pracy jakiegoś pana, który sprawi, że laptop HP ją rozpozna - trochę się wkurzyłem, znalazłem na Allegro wyżej przytoczoną aukcją, zadzwoniłem do Pana Grzegorza i wysłałem jemu moją kartę w poniedziałek po południu, ponieważ zależało mi na czasie od razu zapłąciłem pieniążki za przerobienie karty. Kartę wysłałem w ciemno na adres podany przez Pana Grzegorza i pieniądze również - nie miałem zabezpieczenia w postaci wylicytowanego przedmiotu i we środę kartę miałem już w domciu - uzgodniłem, że Pan Grzegorz wyśle mi swoją już przerobioną a ja mu oddałem swoją; karta, którą otrzymałem wyglądała identycznie jak moja, kupiona w poniedziałek, miała jednak inny numer seryjny - zaufałem i się nie zawiodłem. Karta działa wspaniale i nie mam żadnych wątpliwości co do sprzedającego - można przecież taką kartę licytować u niego i dodatkowo mieć podkładkę w formie wygranej aukcji - ja mieszkam w Białymstoku - ten Pan w Elblągu - ja się nie zawiodłem, jednak przecież nie mogę w żaden sposób "ręczyć" - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74095227 - to jest ta usługa o której pisałem, w poniedziałek nie było jeszcze tej aukcji, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...