Skocz do zawartości
krogoth111

Linksys Befdsr41w

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to użądzonko już ponad dwa lata i nigdy nie było z nim kłopotów. Jednak ostatnio raz, dwa razy dziennie sam się resetuje. Ot tak poprostu. Wyłącza się całkowicie gasną diody na ułamek sekundy i włącza się ponownie.

Jedyne co mogę zrobić to rozebrałem go i włożyłem termometr w żeberka radiatora na jego CPU.

No i tragedia. Nic nie robię a on ma 42 stopnie. Otwarty.

Więc jak zamknę go w budzie to do 50 dojdzie.

Teraz pytanie. Sprzęt nie jest już na gwarancji chyba więc sprzedam go ale pytanie mi się pojawia jaki router kupić.

Mam neostradę 1024/256.

Wi-Fi nie używam.

Konieczny fire wall i sporo możliwości jak w tym co mam teraz.

Niestety nie widać paska ale jest 42 stopnie:

ZDJĘCIE ROUTER NAGO - OD 18 LAT :P

Edytowane przez Tal-Rash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to użądzonko już ponad dwa lata i nigdy nie było z nim kłopotów. Jednak ostatnio raz, dwa razy dziennie sam się resetuje. Ot tak poprostu. Wyłącza się całkowicie gasną diody na ułamek sekundy i włącza się ponownie.

Jedyne co mogę zrobić to rozebrałem go i włożyłem termometr w żeberka radiatora na jego CPU.

No i tragedia. Nic nie robię a on ma 42 stopnie. Otwarty.

Więc jak zamknę go w budzie to do 50 dojdzie.

Teraz pytanie. Sprzęt nie jest już na gwarancji chyba więc sprzedam go ale pytanie mi się pojawia jaki router kupić.

Mam neostradę 1024/256.

Wi-Fi nie używam.

Konieczny fire wall i sporo możliwości jak w tym co mam teraz.

Niestety nie widać paska ale jest 42 stopnie:

ZDJĘCIE ROUTER NAGO - OD 18 LAT :P

Routery te czasami tak robia jesli naprzyklad switch lub hub do ktorego jest podlanczy jest uszkodzony.U mnie w sieci jest podlanczony hub 10mb i sa podobne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...