Skocz do zawartości
baton18

Jest Tu Jakis Podstep ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdzcie sobie na http://www.icomp.pl/produkty.php?action=po...=laptopy&id=141

Jest tam swietny laptop za naprawde dziwnie niska cene. Niech bardziej doswiadczeni forumowicze zobacza czy czego mu nie brakuje (oprocz oprogramowania), czy cos nie jest przestarzale, sam nie wiem...

Mi to wyglada na jakis podstep :)

W kazdym razie czekam na opinie o tym lapku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zainteresowany tym modelem, mysle ze bardzo sie oplaca go kupic. Jestem tylko ciekaw jak bedzie sie spisywac karta graficzna.

A i mam jeszcze jedno pytanie co byscie zrobili na moim miejscu wzieli tego asusa a3e z icomp.pl

czy moze cos takiego super wyposazonego z 1gb ramu matryca sxga+

http://www.digicomp.pl/sklep/product_info....products_id=359

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam widziałęm to jest oparty na platformie sonoma (czyli procesor na rdzeniu dorthan, fsb 533 i wifi intela), a z jej składników to tylko sam procesor jest i to na fsb z centrinoII (400mhz), czyli sklep podaje trochę mylny opis...

 

A co do ceny, to brak wifi, windy i grafika z mniejszą ilością ramu powoduje taką właśnie cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duza jest różnica w wydajnosci X700 miedzy wersja z 128MB a 64MB?

jeszcze jedno:

Częstotliwość FSB

400MHz

 

nie powinno byc wiecej?

 

pozdrawiam

nie ma zadnej roznicy w wydajnosci!-- niektore gry wymagaja i beda wymagac 128MB,zeby odpalic i takie tam..

 

400Mhz do dothan bo sonoma ma 533MHZ FSB roznica w wydajnosci to jakies 5-20% czyli nie tak duzo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie komentarze pod specyfikacją laptopa. Ja bym się tak nie napalał na Twoim miejscu

Ja tu nie widze rzadnych "zimnych prysznicow", dla osob ktore maja wysokie wymagania co do wydajnosci 3d to najtanszy laptop, nie znajdziesz innego z wyzsza wydajnoscia w tej samej cenie. Wiele osob raczej ucieszy ze nie zmuszja do placenia za system. Dotychczas najlepszym sotsunek ceny do wydajnosci 3d mial acer 3023, a ten asus jest troche lepszy w tym wzgledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie komentarze pod specyfikacją laptopa. Ja bym się tak nie napalał na Twoim miejscu

Juz na to zrocilem uwage w moim poscie :D

Aczkolwiek, jak pisze marioking, moze zimnych prysznicow nie ma... ale zawsze pozostaje ten brak oprogramowania... jakby nie liczyc, to z softem sie jednak oplaca, bo ta roznica w cenie jest mniejsza niz wartosc softu bynajmniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkalem sie z uwagami ze w tym lapie x700 to jakis zonk i ze naprawde ma intela 900 :D probowalem zweryfikowac ta kwestie na stronach asusa ale nie udalo mi sie znalezc tego modelu. Zreszta faktycznie logicznie myslac naciagnae byloby zeby asus dal cos rownie nowoczesnego co acer i to w nizszej cenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam własnie w domu ulotkę ALSEN.pl z pod drzwi i na 1 stronie laptop ASUS A3E-5024 cena 3799, wielkimi literami ATI Mobility X700 64MB. bluetooth (ale już na dole drobnym drugiem że to X700 i bluetooth to w modelu A3V)

 

cóż takie marketingowe chamstwo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...