Skocz do zawartości
journeyman

Hp, Cannon Czy Lexmark?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam kolorowej drukarki atramentowej do 300zł. Szukam czegoś z osobnymi wkładami z czarnym tuszem i osobny z kolorem. Zależy mi też aby była wydajna i w miare tania w eksploatacji. Powiem od razu ze nie zalezy mi na super jakosci druku w kolorze (zdjec drukowal nie bede icon_wink2.gif ). Czy ktos moze mi doradzic ktora z trzech wymienionych firm (CANNON,HP , Lexmark) wybrac?? jesli to mozliwe to poprosze o odpowiedz. Z gory ogroooomne dzieki! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP - tusze sie nie zapychaja, ale sa drogie i malo pojemne

Lexmark - duze i glosne sci*rwo ( nie polecam )

Cannon - z tego co wiem do swietna jakosc wydrukow + tania eksploatacja,

Z tych 3 polecam Cannona - jakiego to juz sam znajdz TU

Mozesz jeszcze zobaczyc cos Epsona ale widzialem ze nie brales tej firmy pod uwage wiec ja pominalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja mam Canona i320, bardzo tanie tusze, rzędu 10-30zł, ale najgorsze jest że jak sie nie drukuje przez dłuższy czas to tusz zasycha :( . Wiem że drukarka za nowa nie jest ale bardzo ją polecam.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Canona i320, bardzo tanie tusze, rzędu 10-30zł, ale najgorsze jest że jak sie nie drukuje przez dłuższy czas to tusz zasycha :( . Wiem że drukarka za nowa nie jest ale bardzo ją polecam.

ja też mam takiego canonka ale z problemem zasychajacych tuszy się do tej pory nie spotkałem (od ~2 lat mam tą drukarke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...