Skocz do zawartości
ndx

Granit By czy Sis 655 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Slayer - i widziałeś jakieś testy tego SISa, że mówisz, że lepszy? Nie lubie opinii wyssanych z palca.... Mam nadzieje, że będzie na tym chipsecie stabilne FSB200MHz :)

Ja widziałem testy granita zadna rewelacja. Szybszy byl juzl i845PE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer - i widziałeś jakieś testy tego SISa, że mówisz, że lepszy? Nie lubie opinii wyssanych z palca.... Mam nadzieje, że będzie na tym chipsecie stabilne FSB200MHz :)

Ja widziałem testy granita zadna rewelacja. Szybszy byl juzl i845PE

Z kad sie zerwales ?? I845 buhahahahah !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer - i widziałeś jakieś testy tego SISa, że mówisz, że lepszy? Nie lubie opinii wyssanych z palca.... Mam nadzieje, że będzie na tym chipsecie stabilne FSB200MHz :)

Ja widziałem testy granita zadna rewelacja. Szybszy byl juzl i845PE
Chyba coś ci sie pomyliło! Granitebay jest szybszy od i845PE

Ale wolniejszy od I850E + Rimm`y pc 1066.IMHO nic ciekawego ten Granite Bay dość że cholernie drogi to jeszcze niewiele szybszy od

I845PE +DDR333.A tutaj jest test tego chipsetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer - i widziałeś jakieś testy tego SISa, że mówisz, że lepszy? Nie lubie opinii wyssanych z palca.... Mam nadzieje, że będzie na tym chipsecie stabilne FSB200MHz :)

Ja widziałem testy granita zadna rewelacja. Szybszy byl juzl i845PE
Chyba coś ci sie pomyliło! Granitebay jest szybszy od i845PE

Ale wolniejszy od I850E + Rimm`y pc 1066.IMHO nic ciekawego ten Granite Bay dość że cholernie drogi to jeszcze niewiele szybszy od

I845PE +DDR333.A tutaj jest test tego chipsetu.

Tak masz racje ale sie jebna@@@lem :oops: jest wolniejszy od I850 PC1066. a co do I845PE to jest on minimalnie wolniejszy naDDR355 od Igranita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...