Skocz do zawartości
GALTON

Video/audio Grabber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam od dłuzeszego czasu taki dylemat. Posiadam w domu kamerkę SONY, jest to kamera analogowa posiadająca wyjście S-Video które można podłączyć do takiego urzadonka jakim jest video grabber: http://1klik.pl/sklep/Karty_obrobki_wideo/...84/c76/p141693/ . Posiadam nagranych kasetek chyba z 20, a nie chce ich zgrywać na VHS bo wole na DVD!! Filmy nagrywane są głównie z koncertów itp. przedewszystkim chodziłoby o zgranie filmów wraz z dobrym dźwiękiem!! Czy tego typu urządzenia oferują również zgrywanie dzwięku?? czy tylko video?? Jezeli tak to podajcie jakąs stronkę z dokładnym opisem VIDO GRABBERÓW, lub tez napiszcie swoje opinnie o tych urzadzeniach. Interesuje mnie w szczególności jakość dźwięku na danym modelu (podajcie link do grabbera i swój opis) a dopiero później jakość filmu. Dzięki za wszystkie informacje. Powiedzćie mi też jak się to podłacza:> dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Też mam kamerke analogówke i kiedys myślałem nad kupnem grabbera, ale odstraszyłą mnie cena za co kupiłem karte telewizyjną i zgrywam za pomocą Pinnacle Studio 9. Audio, nie wiem, spotkałem sie z takimi które dźwięk zgrywały ale jak to jest to nie powiem ale jak ja sam zgrywam to biorę podłanczam audio do mic/line in i ustawiam w programie zeby z tego ciągnął dźwięk.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. z opisu wynika ze to urzadzenie obsluguje tylko sygnal Video -> sygnal Audio z kamery musi byc podlaczony/zgrywany bezposrednio przez karte dzwiekowa - mysle ze oprogramowanie dolaczone do tego wynalazku jest standardowe (PowerVCR II lub podobne) i obsluguje wejscie analogowe z dzwiekowki

 

2. mozna powiedziec ze to zwykly przetwornik analogowo-cyfrowy jakie spotykamy rowniez na kartach TV

 

3. moze tu cos znajdziesz http://forum.swiatobrazu.pl/dv/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Poczytałem kilka opinni i gdzieś ktoś:> polceał zrobić coś takiego by zgrać filmy z analogówki wystarczy zakupić nagrywarkę stacjonarną DVD:> czy to prawda?? posiada ona wszystkie potrzebne wejścia na audio i video?? Z racji tego ze w domku nie mam nawet odtwarzacza video:P to namówie staruszków i sam się dorzucę i kupić mozna takie właśnie cacko. Po zgraniu filmów np na DVD RW zgrywam na kompa i edytuje co trza wycina, przycinam i wypalam na DVD-R!! Czy taki sposób jest spox??

Mam nadzieję że na tym forum moge takie tematy poruszac?? jak nie to oświećci mnie, czy mam sie gdzieś indziej podłaczyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...