Skocz do zawartości
Sziken

[help] Dell Latitude C610 ...

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj nabylem laptopa jak z tematu i amm z nim nastepujacy problem nie moge w zaden sposob zainstalowac sterownikow od sieciowki Oo bawie sei z tym od jakis 3-4 godzin sciagnolem wszystkie mozliwe stery ze stronki della do tej sieciowki i instalowalem od najnowszych w dol ( miedzy kazda instalacja wszystko wyzucalem i zaczynalem od 0 ) i dalej nic blad ktory wyskakuje to : " nie mozna uruchomic tego urzadzenia (kod 10) " instalowalem wszystkie mozliwe modele ze wszystkich mozliwych wersji sterownikow i nic Oo w biosie karta jest wlaczona i ciagle nic Oo a odziwo modem dziala bez problemow Oo jesli ktos moze mi pomoc bede naprawde wdzieczny bo troche mnie to juz denerwuje a jesli ktos ma jakis inne stery do tej sieciowki niz ze stronki della to prosze o jakiegos linka do nich a co do modelu karty to jest to 3com 3c920 zintegrowana z plyta glowna prosze o pomoc z gory thx za kazda pomoc

 

ps moje gadu 1036389 jestem zawsze i zawsze na niewidoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz na stronce 3com'a ...

 

jak to nie pomoze to odkrec klapke z tylu i sprawdz co to za kartajest dokladnie, bo nie jest zintegrowana z plyta tylko siedzi w zlaczu miniPCI, wiec moze to byc cos niestandardowego

 

ja mam dokupywana na allegro karte 3com'a (model oryginalnie sprzedawany w tym laptopie) i linux wykrywa bez problemu... windowsa nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...