Skocz do zawartości
fostof

Jaki Zasilacz? Pomozcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mianowicie spedzilem dobre pare godzin na waszym forum i taki mam metlik w glowie ze juz nie wiem nic a konkretnie chodzi mi o zasilacz. Moglibyscie mi cos poradzic? moj komp to athlon xp2200, 2x256ram, radek9550, 160gb ide, asus a7v880, dvdrw. Potrzebuje zasilacz dobry, cichy!! i "na przyszlosc". Powiedzcie czy warto wylozyc 250zl na Tagana 380? czy moze cos polecicie tanszego i dobrego? ten Tagan mi sie bardzo "podoba" ale troche kosztuje i nie wiem czy jest sens pakowac w to tyle kasy czy moze sa inne dobre i przedewszystkim tansze zasilacze. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem mianowicie spedzilem dobre pare godzin na waszym forum i taki mam metlik w glowie ze juz nie wiem nic a konkretnie chodzi mi o zasilacz. Moglibyscie mi cos poradzic? moj komp to athlon xp2200, 2x256ram, radek9550, 160gb ide, asus a7v880, dvdrw. Potrzebuje zasilacz dobry, cichy!! i "na przyszlosc". Powiedzcie czy warto wylozyc 250zl na Tagana 380? czy moze cos polecicie tanszego i dobrego? ten Tagan mi sie bardzo "podoba" ale troche kosztuje i nie wiem czy jest sens pakowac w to tyle kasy czy moze sa inne dobre i przedewszystkim tansze zasilacze. Z gory dziekuje za pomoc.

Ten Huntkey. Zasiłka jest podobno mocniejsza niż znamionowe 350W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten Huntkey to w miare cichy jest? bede chcial wymieniac karte graf chyba na radka 9800 no i jak ja podkrece i podkrece cos procka to czy on to wszystko uciagnie? tak wogole to chce zasilacz wymienic (mam jakiegos megabajta 350) bo komp mi sie wiesza tzn gram sobie i nagle albo zwis albo reset i wydaje mi sie ze nie przez grafike o nie wystepuja zadne artefakty i nieraz sie zdarza ze w windowsie tez sie zresetuje i myslicie ze to bedzie zasilka? pozatym tez chce cos cichszego bo ten megabajt chuczy niemilosiernie

Edytowane przez fostof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Huntkey jest super ! Bierz go, a jak sie boisz do mozesz dolozyc do 400W - na to samo wyjdzie bo na tej stronie wtedy nie zaplacisz za przesylke :D Polecam http://zenfist.pl/pID/163/huntkey-hk-400ap.html - tego Huntkey-a do twojej konfiguracji :)

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Tagana http://zenfist.pl/pID/56/tagan-tg380-u01-black.html i jest jak dla mnie bardzo dobry wspaniale trzyma napiecia i jest naprawde cichutki ma baaardzo dlugie kable no i jest ich dosc sporo mialem problem z upakowaniem ich w obudowie :D no i w porownaniu z huntkeyem ma 36 miesiecy gwarancji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem biore huntkeya ale 350 bo po1 ma wiecej niz te 350w (wg testu na tweaku;) )a po2 jednak jest tanszy a za roznice kupie sobie wentylki do obudowy ;) dzieki za pomoc...a wracajac do tych moich problemow ze zwisami i resetami myslicie ze to moze byc przez zasilacz? 3 razy mi sie zdarzylo ze trzymajac ucho niedaleko zasilki uslyszalem jakie skwierczenia ale nie jestem na 100% pewien czy to z zasilacza

Edytowane przez fostof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze i dalej nie wiem, jest sens doplacac do tej 400 czy wystarczy ta 350? i czy one rzeczywiscie sa ciche jak twierdza niektorzy?

to zależy tylko od tego czy planujesz jakąś rozbudowe kompa... nikt Ci tutaj nic nie doradzi.... jeżeli 350W Ci wystarczy to po co przepłacać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy tylko od tego czy planujesz jakąś rozbudowe kompa... nikt Ci tutaj nic nie doradzi.... jeżeli 350W Ci wystarczy to po co przepłacać ??

przez najblizszy rok tylko planuje zakupic radka 9800 (i moze go cos podkrecic), podkrecic procka troche i dolozyc kosc 512 wiec jak 350 starczy do tego to chyba taka bym wzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze i dalej nie wiem, jest sens doplacac do tej 400 czy wystarczy ta 350? i czy one rzeczywiscie sa ciche jak twierdza niektorzy?

Wg Benito wersja 400W ma te same wnętrzności co 350W. Podobno w hurtowni nawet ich ceny są takie same. Tak więc 40 zł płacisz za "lepszą" naklejkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ktory wg was bedzie lepszy zasilacz bo jednak chyba nie zdecyduje sie na huntkeya tylko wybiore cos tanszego, ten co zaproponowal meeron ma 12mies gwarancji a ten drugi zasilacz tylko 6 a to tez jest chyba istotne no ale z tego co poczytalem u Was na forum to delta dobra jest (a moze lepsza?? ) :) Ma byc przedewszystkim cichy, "dobry" i przy okazji dobrze jak bedzie niedrogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz odbiegłeś całkowicie od tematu... jak chcesz kupować tandete za 50zł, to raczej nikt Ci tutaj nic nie doradzi, bo nikt nie testuje tych zasilaczy....

uwazasz ze delta albo fortron to tandeta? gratulacje.

nie slyszalem negatywnych wypowiedzi na temat powyzszych zasilaczy.

cos wspominales ze twoj pojechal do serwisu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz odbiegłeś całkowicie od tematu... jak chcesz kupować tandete za 50zł, to raczej nikt Ci tutaj nic nie doradzi, bo nikt nie testuje tych zasilaczy....

Delta to Chieftec GPS-350, tylko bez "dodatków"...

Tandeta to jest Codegen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe najgorzej jak sie komus cos wydaje lub nie....

 

Fortron to taka cicha woda...gdybym miał mozliwość/potrzebe to bym go brał bez zastanowienia.

Powinno na nim pisac 420+ (to tak jak z amd nikt nie kupi dzisiaj procka 1,6Ghz,ale wystarczy na nim napisac 2,8+ i juz sie sprzedaje :D )

 

To ze tani to tylko sie cieszyc i brac !

Polecam jednak tego co meeron - wiekszy wentyl = mniej rpm = ciszej :8

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...