Skocz do zawartości
druidbartek

Jaką Płytę Wybrać Pod Bartona 2500+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

postanowiłem wymienić płytę głowną w komputerze. mam 4 na oku ale sam nie wiem która wybrać. to ma być pod Bartona 2500+ myśle że trochę będę go podkręcał no bo warto : )

oto linki do tych płyt:

 

Gigabyte

Asus

MicroStar

EpoX

 

a może coś innego? z góry dziękuje za porady. pozdrawiam

 

Sorki chciałem dać to w

Tweak.pl - Forum Dyskusyjne > Sprzęt i Podkręcanie > Procesory i płyty główne > Socket 462(A)/Slot A

a wyszło jak wyszło. jakby jakiś admin mógł przenieść go tam byłbym wdzieczny : )

Edytowane przez druidbartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit raczej nie bo mi też zależy na SATA a to co widziałem to nie ma : (

 

a w ASUS A7N8X-XE da sie regulować FSB i napięcia w Biosie? bo np na www.sirius.pl piszą że nie a ma ta opcje płyta ASUS A7N8X-X

Edytowane przez druidbartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytę marki Epox 8rda3+

Sam taką miałem pod AthlonemXP 1800. U mnie było 11x220.

Płyta godna polecenia.

Epox przypadł mi do gustu, więc kupując nową płytę nie zastanawiałem się i wybrałem Epoxa.

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie akurat sprzedaje ze plyte glowna ktora jeszcze chodzi razem wlasnie z Bartonem 2500+. A mianowicie jest to ASUS A7N8X-E Deluxe. Tu masz aukcje plyty : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71963972. Co w ogole myslicie o tej plycie glowej ? Bo wg mnie bardzo dobra. Tylko ze robie przesiadke na A64 i zmieniam plyte =] Ale zadowolony jestem z niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Abit i DFI LanParty to typowe mobo do kręcenia...

ASUS'a kiedyś sam miałem (tylko że A7N8X-X) i był naprawde wypaaśny...

Tylko max vcore było 1.85 a max vdimm to 2.8 (modów nie chciało mi sie robić)...

 

ASUS - stabilność i jakość, oc średnie

ABIT, DFI - kręcenie (extremalne także) jakość niczego sobie...

EPOX - o tych mobo mało wiem, tylko tyle że komp brata taką ma i Bartona wykręciłem w nim na 2400MHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość, stwierdzam że najlepszym wyborem będzie Abit NF7(S), jest mobo numer 1 na socket A.

Na drugim miejscu plasuje się ASUS A7N8X Deluxe (rev. 2.0). Tylko te dwie płyty powinno się brać pod uwagę. Ewentualnie jeśli nie znajdziesz wyżej wymienionych płyt to można kupić Epoxa 8rda3+. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kurde mowie ze mam ASUS-a A7N8X-E Deluxe ( Wifi , SATA , 2*LAN , FireWire ) - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71963972 . Aukcja sie niedlugo konczy wiec radze sie pospieszyc :D :D :D A o tym ze dobra plyta glowna to mozesz przeczytac wyzej :D :D :D

Edytowane przez tazikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...