Skocz do zawartości
sebi0104

Msi K7n2 Delta2 Platinium I Sempron 2800+

Rekomendowane odpowiedzi

nabylem wlasnie te plyte i mam pytanie co do niej poprzednia moja Msi kt4av-L na niej moj procek we wlasciwosciach pod windowsem byl widziany jakos sempron2800+ i zegar 2,0ghz a na tej płycie widzi go sempron 2800+ czyli ok ale zegar 1,99 core center jako 1990mgh w czym moze byc problem,Gdzie mi uciekło te 10 mgh i dlaczego?:( mozliwe ze procek sie ukruszył??:(Moze bedzie ktos wiedzial dlaczego tak sie stalo:(Z gory dziekuje za wszytskie odpowiedzi.Pozdrawiam.Panowie dla was to moze smieszne bo to tylko 10mgh ale chcialbym znac tego przyczyne co moglo sie stac:(Naprawde zalezy mi na opini kogos kto moglbt wiedziec w czym problem lub podejzewa co moglo sie stac bardzo Prosze

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mgh tylko MHz... to są jednostki na miłość boską!. a uciekły pewnie z powodu niesnacznego obiżenia sie fsb systemie (jest to dosyć czest zjawisko). jak musisz mieć te 10MHz to w biosie sobie ustaw fsb o jakieś 1-2MHz wyższe i luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne (chyba :P ) zjawisko. u mnie przy uruchamianiu kompa pisze że mam 2520 mhz a wcpuid widzi go jako 2512 mhz. tak samo fsb mam na 210 mhz a everest widzi 208 mhz i jakoś się tym nie przejmuje :P jestem ciekaw czym to jest spowodowane

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobilem tak jak pisales i mam to co chcialem:)Dzikeuje za odpowiedz.Mam jeszcze jedno pytanko czy moze wiecie co sie dzieje z czujnikiem tempertury na tej plycie skacze mi jak głupi z 33 na 38 stopni o co chodzi raz jest 33 za chwile 38,i czy czasem nie przeklmamuje i nie pokazuje przy niskiej temp.?Na poprzedniej płycie tez Msi tyle ze kt4av-l mialem te samo chlodzenie i temp w idle mialem 42/45 moze ktos wie o co chodzi czy to czujniki uszkodzony,a moze tez zanizaja temp.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...