Skocz do zawartości
HaTeKa

Philips Brilliance 109p40

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam maly dylemat i prosze was o pomoc. Chcialem sie dowiedziec co sadzicie o tym monitorze?

Philips Brilliance 109P40

 

Jakis troche tani jest, wiec pytam sie czy warto go kupowac :) jest to oczywiscie plaska 19"

 

Poradzicie cos? Monitor ma sluzyc do codziennego uzytku + jakies gierki nowsze (ale nie jestem zapalonym graczem)

Edytowane przez HaTeKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... no nie wiem. nie wiem czemu odbieram to jako ironie... ;) ale i tak dziekuje bartezjusz za porade!! gdyby tylko ktos jeszcze mogl to potwierdzic ewentualnie cos poradzic. bo niestety nie jestem z tych co to maja 1500 zl. na sam monitor :/ dziex

Edytowane przez HaTeKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze moga byc trefne? ale w poprzedniej aukcji poszlo ich 100 (slownie: STO) i jakos chyba nikt nie mial zarzutow co do nich. Poza tym chyba by napisali, ze sa z "innymi czesciami" w srodku. A moze sa takie tanie bo to roczniki 2003? No nie weim. nie znam sie za bardzo, ale cos mi mowi ze to NIEZLA okazja. Ma ktos inne teorie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj tylko po przetestowaniu - nie w ciemno bo niektore partie tych monitorow mialy problemy z geometria - niby w OSD sa bardziej zaawansowane mozliwosci niz w typowych monitorach - ustawienia dla poszczeg. rogow nie tylko dla calej powierzchni ekranu ale czasem i po 2 godzinach zabawy obraz moze byc tragiczny

 

co prawda ostanio wcale nawet nie ogladam nowych CRT - bo nie ma po co - ale swojego czasu (okolo 1.5 roku temu) przewalilem kilka szt tego modelu i nic nie wybralem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jstem w kropce... :( tyle tylko ze nie mam innej mozliwosci kupienia plaskiej 19 za taka cene.... i co teraz? a jak mi sprzedadza trefny towar? buuu.... nie wiem co robic :P Ale w sumie daja gwarancje 6 miesiecy (z wymiana od razu na nowy) wiec moze zaryzykowac? w koncu potrzebuje jakiegos monitora, i wcale nie do profesjonalnej "zabawy".

Edytowane przez HaTeKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz... dobry pomysl. ale jest jedno "ale". a raczej dwa. po 1. nie wiem nawet jak takie cos sie sprawdza, a po drugie koszta przesylki w te i we wte wyniosa mnie niemala sumke. a ze te monitory sprzedawane sa w gliwicach, a ja mieszkam kolo Lodzi, to nie moge sobie tak sobie sie przejechac. Ale dobry pomysl z zapytaniem. spytam sie np. czy byly czesci w srodku wymieniane, naprawiane czy wlozone zupelnie inne. co? spytam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten monitor i muszę powiedzieć, że facet godny zaufania...Wysyłka z dołączoną 6-miesięczną gwarancją pojawiła się u mnie po 24h.

Sprzęt wygląda jak NOWY, świeci ostro, brak rozmyć, przebarwień etc. Tyle, że jest ALE:

http://forum.purepc.pl/Brzeczacy-Philips-109p4-t166263.html

Nie wiem czy trafił mi się taki egzemplarz, czy norma dla tych monitorów sprzedawanych na allegro.

Jeśli ktoś zakupił tego Philipsa to mógłby dać jakiegoś znaka - czy też brzęczy?

Poza tym jak wam sie wydaje, odesłać spowrotem i wymienic na inną sztukę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...