Skocz do zawartości
galandilias

Jak Zmienic Litery Dysków W Xp?

Rekomendowane odpowiedzi

Postawilem sobie system - wszystko pieknie ladnie - tylko ze nie wszystkie partycje utworzylem juz na poziome instalacji... Efekt byl taki ze mialem jedna partycje podstawowa C - nastepnie system przydzielil literki innym napedom, a reszta partycji /jak juz je utworzylem/ wyladowala pod literkami ze srodka alfabetu - niby nic ale mnie to wnerwia - jak zmienic te literki zebym mogl sobie poukladac dyski tak jak chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tego tematu nie bylo 2 dni wczesniej , kupilem dysk i tez mi sie tak zrobilo i spejclanie instalowalem partition magica zeby poprawic te litery a to takie proste spod xp jest :) czlowiek sie uczy cale zycie...

Niespecjalnie. Mam dyski C:,D:, E:, F: i L: G i H to nagrywarki. Jak zmienić L: na G:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie. Mam dyski C:,D:, E:, F: i L: G i H to nagrywarki. Jak zmienić L: na G:?

Zmieniasz G: na jakąś inną literę np. Z. Potem zmieniasz L: na G:. Na koniec Z zmieniasz na jaką chcesz literę (pod warunkiem że nie są one zajęte przez inne napędy)

 

FumFel_20 - pisałem ten post jeszcze przed tym jak ty napisałeś swój, ale byłeś szybszy i dlatego są teraz dwa prawie takie same posty.

Edytowane przez ricky44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...