Skocz do zawartości
Lukiqq

Http://f0rum.host.sk/phpbb2/

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys juz pisalem o moim forum, zostalem niezle pojechany, ale slusznie bo fora.pl to porazka :) Teraz sam sie bawie w phpbb. To sa pierwsze owoce mojej pracy, jednoczesnie przypominam, ze to forum jest wlasciwie moim pierwszym - lepszym forum. Poki co uzytkownikow jest jak na lekarstwo, ale promujac je w jakikolwiek sposob mozna to szybko zmienic. Serwer, na ktorym pracuje forum "udaje", ze jest wolny, nie wiem czym to jest spowodowane ale postaram sie w jakis sposob to zmienic. Mam nadzieje, ze komus to przypadnie do gustu. Pozdrawiam.

 

!ZAPRASZAM DO REJESTRACJI!

http://f0rum.host.sk/phpBB2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho zakładane forum multitematycznych to nieporozumienie... rozumiem forum do konkretnej stronki.. aby uzytkownicy mogli sie wypowiadać na temat materiałów tam zgromadzonych...

 

z resztą ja wróżę ze to forum upadnie szybciej niz powstawało... tak jak setki innych żeby nie powiedzieć tysiące... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, to jest phpBB, ale phpBB jesli jest dobrze zrobione (ja dopiero sie ucze i niestety tak nie jest :) ) potrafi byc lepsze od IPB a przynajmniej mu dorownac. Jest to forum wielotematyczne dlatego ze takich monotematycznych jest AZ nadto -nawet wiecej niz wielo :) Narazie nie licze na mnogosc uzytkownikow, generalnie chodzi mi o ocene wlozonej pracy i Wasze uwagi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, to jest phpBB, ale phpBB jesli jest dobrze zrobione (ja dopiero sie ucze i niestety tak nie jest :) ) potrafi byc lepsze od IPB a przynajmniej mu dorownac. Jest to forum wielotematyczne dlatego ze takich monotematycznych jest AZ nadto -nawet wiecej niz wielo :) Narazie nie licze na mnogosc uzytkownikow, generalnie chodzi mi o ocene wlozonej pracy i Wasze uwagi. Pozdrawiam.

phpBB raczej nie dorowna IPB.

 

 

+styl

+nie lycos

 

-ilosc uzytkownikow

-ilosc postow

 

4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...