Skocz do zawartości
Narhir

Programy(sterowniki) Z Autostartu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

tak wiec.. od jakiegos czasu :P sie mi ponamamnarzalo rzeczy.. w autorstarcie oczywiscie starams ie robic porzadki a teraz odzyskalem neta i poprostu chce sie o cos dowiedziec cos co mi dziala na nerwy troszeczke bo troche tego jest a ja.. Newbie nie wiem co z tym robic jak to dziala czy jak to wylacze to przestanie mi cos dzialac lub sie zmniejszy wydajnosc lub cos innego.. :) mianowicie mam takie programy w autostarcie.. ( prawy dolny rog sys tray to sie chyba zwie ? O_O ):

 

RedLine v1.93 program do tweakowania tuningowania ?;d kartyg graficznej chyba.. nie wiem co z tym robic :/

 

Mouse - po kliknieciu wskakuje okno wlasciwosci mojej myszki czyli Logitech mx510 jak to wylacze to czy myszka zacznie dzialac gorzej ? O_o

 

( mala ikonka ati ) po najechaniu na nia myszka wyswietla sie rozdzielczosc lewy klik i moge zmienic rozdzielczosc prawy klik daje opcje ktorych niezbyt kapuje ://

 

VIA RAID TOOL - tego to wogole nie kapuje wiem ze to jest odnosnie dysku lub laczenia dysku czy cos ale nic wiecej :/

 

dalej mam jeszce ikonke glosnosci kerio i takie tam... aa i jeszcze mam ikonke polaczenia sieciowego ale obecnie nie mam zadnej sieci lokalnej jak ja wywalic ?:P

 

Dziekuje i pozdrawiam :P licze na jakies odpowiedzi z wyjasnieniem a nie obrazaniem mojej osoby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...