Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wycinac sobei jakies dziury w obudowie co polecacie ja zastanawiam sie nad kupnem Dremel -a co tym myslicie co mi jescze potzrebne czy to jakis specjalny model moze jakis linki /?? nie ma poejcia na ten temat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo walisz dziure wiertarką, a potem zakładasz kamienie szlifierskie i robisz na okrągło. tak możesz zrobiś dokładniejsze dziurki niż wyżynarką (choć wymaga to więcej roboty).

 

A tak w sumie to palnikiem też się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam szlifierke katowa a poznie pilnik i naprzod . Opilowac ladnie i bedzie gralo.Oklej jeszcze sobie cala bude tasma malarska to ci sie lakier nie poprzypala tak mocno.Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wyzynarka tak ale jak chce wyciac jakies aplikacje wiec zakupilem dzis Dremela tzn poszedlem z wujkiem powiedzialem ze fjane i musze sobie kupic ! a on dobra to bierzemy ! bede mial z glowy prezent !:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze macie jakies linki do  fajnych wzorow lub aplikacji jakie mozna sobie powycinac ?

Jasne! Znaczek Biohazard -- jeśli wytniesz go dremelkiem i dash mi screena ( z cyfrówki:)) to ......(chcialem powiedziec ze cos ci dam ale to byloby denne) tooo.....mash u mnie + :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...