Skocz do zawartości
zsedc

Lcd 17" Nie Do Gier; Nie Do Filmów

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

szukam monitor LCD do pracy, do podstawowej obrubki grafiki rowniez, podstawowe operacje na grafice. Zalezalo by mi jednak na dokladnym odwzorowaniu kolorow.

 

nie chcial bym jednoczesnie kupowac CRT.

 

mysle o Samsung 740N

 

czy ktos sie na tym zna? z gory dzieki

Pozdrawiam

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten samsung sie roczej do obrobki grafiki nie nadaje gdyz jest na matrycy TN ktora nie wyswietla pelnej ilości kolorow, poszukaj czegos na matrycy MVA/PVA, mysle ze tutaj cos znajdziesz ;) http://forum.purepc.pl/index.php?showforum=57

Edytowane przez frodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

masz moze jakis internetowy test do monitorow, mam w domu jednego LCD i porownam sobie to z CRT i zobacze czy to cos wielkiego czy jakies drobne nie widoczne roznice.

 

Monitor moze nie ma pelnej palety kolorow, ale czy na pewno bedzie to widoczne dla oka?

 

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam monitor LCD do pracy, do podstawowej obrubki grafiki rowniez, podstawowe operacje na grafice. Zalezalo by mi jednak na dokladnym odwzorowaniu kolorow.

nie chcial bym jednoczesnie kupowac CRT.

mysle o Samsung 740N

czy ktos sie na tym zna? z gory dzieki

Pozdrawiam

Pawel

Szukasz monitora do grafiki a wybrałeś tanie badziewie do gier.

 

Do grafiki 17 ??? (no moze fujitsu P17-2 jako tako fotki mozna pooglądać)

 

Ponadto np Nec 1980FXi

 

Gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do obrabiania grafike czysto konturowa. moje obrazki z reguly nie maja wiecej niz 15 kolorow i kurcze zdecydowanie chce LCD bo przy CRT juz dluzej nie moge siedziec!!!! a nie chce LCD za 5k zl?!?! musi byc jakas alternatywa?!

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zdecydowanie chce LCD bo przy CRT juz dluzej nie moge siedziec!!!! a nie chce LCD za 5k zl?!?! musi byc jakas alternatywa?!

hehehe

za ta kwote to moglbys kupic dobry monitor LCD 20/21" na matrycy S-IPS, MVA-Premium

 

grafika konturowa = komiks ? :P

przy obrobce grafiki wg. mnie lepiej zainwestowac w 19" - niby ta sama rozdzielczosc ale wiecej widac

 

podstawa przy takich pytaniach - jakie masz fundusze na ten cel - jaki przedzial chociaz - bedzie latwiej cos podpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do obrabiania grafike czysto konturowa. moje obrazki z reguly nie maja wiecej niz 15 kolorow i kurcze zdecydowanie chce LCD bo przy CRT juz dluzej nie moge siedziec!!!! a nie chce LCD za 5k zl?!?! musi byc jakas alternatywa?!

Pawel

To kazdy monitor LCD starczy.

Tez uwazam ze tansza 19" na va/SIPS będzie lepsza.

 

Gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...