Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

He wlasnie Volcano 7+ dostalem... :D :D :D

Fajnie chodzi (szczegolnie na low, choc medium tez jest znosne...)

Swojego Durona na 1280 wyciaglem tylko... (przy napieciu 1.80V)

Seria AHHAA tydzien 45

Na razie bez zmiany mnoznika krecilem, musze szybsze dimmy zabudowac to pokrece magistrale jeszcze.

Moze ma ktos jakies dimmy sprzedac (np m-tec 6ns)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ,żebym wiedział 2 miesiące temu , to bym takiego shitu nie kupił co tylko na 1200 idzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajac rozne boardy i newsy doszedlem do wniosku, ze w polsce 80% morganow do seria AHHAA... czyli raptem 1200 ew.1266

No właśnie ja też mam takiego. Normalnie górna granica dla niego to 1207,5MHz. Jeśli chłodno jest (czytaj wieczorem przy otwartym balkonie) doszedłem do 1230. Na 1266 też rusza ale zwisa łapie w windzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mecze z moim TB :evil: kreci sie jak ostatnie nie powiem co

wiecej niz 1100 MHz nie biegnie, kaski na XP mi jeszcze szkoda, moze

po obnizce cos lykne. Teraz mnie zaczyna korcic na takiego duraka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja szukałem D1000 jakiś miesiąc temu to obdzwoniłem siedem sklepów w Poznaniu i wszędzie było tylko AAHHA, tylko w jednym była inna seria i jedna sztuka, ale jeszcze gorsza niż w/w. Testowałem też dwa różne D1000 z serii AHHAA i mimo takich samych oznaczeń jeden lepiej się kręcił a drugi minimalnie gorzej (test na tej samej płycie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie mecze z moim TB  :evil:  kreci sie jak ostatnie nie powiem co

wiecej niz 1100 MHz nie biegnie, kaski na XP mi jeszcze szkoda, moze

po obnizce cos lykne. Teraz mnie zaczyna korcic na takiego duraka  :twisted:

bierz Durona!!!

najlepiej 1.2Ghz seria AHLCA

idzie jak burza na 1400 :lol:

 

poprawie chłodzenie i 1450 napewno będzie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durony 1200 z serii AHLCA rzeczywiscie chodza w wiekszosci na 1400 ale najczesciej wymagaja podniesienia napiecia. Te D1000 wszystkie chodza na 1333 bez podnoszenia napiecia a niektore (2 z 10 ktore badalem) na 1400 bez podnoszenia napiecia - po wlozeniu na NMC TCX2+, bo na ECSie K7VTA3A ladowaly windowsa a 3DMArk sie zwieszal. Gorna granica czestotliwosci dla 1000-ow i 1200-tek jest taka sama: ok. 1450MHz - wiecej nie chca isc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wofek: mnoznik zmieniamy zamalowujac mostki L1 na procku - a co do tak duzych: ja osobiscie zmniejszam zeby zwiekszyc magistrale (wydajnosc pamieci wtedy rosnie :) ).

A moze chodzilo Ci o wysokie czestotliwosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Durony 1200 z serii AHLCA rzeczywiscie chodza w wiekszosci na 1400 ale najczesciej wymagaja podniesienia napiecia. Te D1000 wszystkie chodza na 1333 bez podnoszenia napiecia a niektore (2 z 10 ktore badalem) na 1400 bez podnoszenia napiecia - po wlozeniu na NMC TCX2+, bo na ECSie K7VTA3A ladowaly windowsa a 3DMArk sie zwieszal. Gorna granica czestotliwosci dla 1000-ow i 1200-tek jest taka sama: ok. 1450MHz - wiecej nie chca isc.

to fakt napięcie podniosłem mu o 0,050V

a max stabilnie to 1430 (10x143)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...