Skocz do zawartości
mychalek

Na 939 Przesiadka

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma sie tak, X1800 XL juz leci do mnie paczka i teraz tylko musze dobrac reszte. Po glowie chodzi mi cos takiego (w sumie standard):

  • Athlon 64 3000+ Venice
  • DFI LanParty UT nF4 Ultra-D
  • GeIL Dual 2 x 512MB UltraX PC-400 CL2
  • Tagan TG480-U01
Brakuje mi obudowy.

I-Box LYNX 228 (Allegro)

Thermaltake Soprano VB1000BNS (Allegro)

A moze cos innego - lepszego - do 300 zl?

 

Do tego zastanawiam sie nad innymi modelami nowych DFI, znaczy sie Infinity. Tansze toto, a ja znowu nie podkrecam tak ekstremalnie.

 

Slabszy Tagan z tej linii uciagnie calosc czy 480 to minimum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

 

Tez mi sie wydaje, ze te GeILe beda jednym z lepszych wyborow. Chyba, ze jest cos konkretnego w tym przedziale cenowym co ma lepsza wydajnosc? Bo tak markami samymi rzucac to nie dla mnie...

 

Wybralem Tagana U01, bo ponoc cichy i ogolnie bardzo dobry. Ale skoro mowicie, ze 400 W wystarczy to troche zaoszczedze, bo to co podalem wyzej jest - przeliczajac na kase - moim maksimum na modernizacje.

 

Obudowa najlepiej MidiTower, z dobra wentylacja; nie chce "byka". Ten Dragon calkiem ciekawie sie prezentuje, ale skad mam wiedziec czy ten zasilacz o kant tylka nie otluc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...