Skocz do zawartości
_nc_

Nie Wczytuja Sie Strony Na Neostradzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomózcie mam straszny problem bo juz od kilku dni ( 6-7) po prostu nie wczytuje sie żadna strona. GG sie uruchamia. Formatowalem i od nowa robilem obie partycje ale to nic nie pomaga. Po mam windowsa XP ( bez sp2 ale jak mialem sp2 to tez tak było ) i modem sagem 800. Nie wiem co mam robic. Ubeki z infolinii wiedza mniej niz ja i za kazdym razem kazą mi odinstalowac firewalla i antywirusa.

 

Dodam jeszcze ze ten problem ma kilka osób z mojego miasta !

Edytowane przez _nc_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat - sasiad z gory ma taki sam problem, tyle ze on ma net w domu rozprowadzony przez Wifi (zestaw kupiony od tepsy).

 

Przegladarka to IE.

 

Na razie nie sprawdzalem rozwiazan tu podanych, ale na wszelki wypadek sie zapytam, moze moga byc tez jakies problemy specyficzne dla Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

nie chcac tworzyc nowego tematu podpinam sie tu ;)

ja mam taki problem, że mi strony sie wczytuja ale dlugo musze czekac na odp serwera. Jak juz sie zacznie ladowac to idzie szybko i tak z 5sek i potem znow stop i takimi sesjami idzie o czestotliwosci 15-20sek. P2P dziala idealnie, ftp i inne sciaganie tez. gg itp odrazu sie loguje pop3 smtp tak samo. Tylko to cholerne www. NIe robi roznicy czy uzywam opery czy IE. Dodam ze stalo mi sie to po instalacji SP1 do windowsa 2003 servera. Przed tym i przed formatem wsio ok (na tym samym systemie z SP1). wlaczenie/wylaczenie FireWalla nic nie daje... help pleas bo juz nie mam ochoty na formata ;(

 

aha dodam za jak w cmd wpisze ping www.onet.pl to z 15 sek czekam az zacznie liczyc pingi dla pakietow (ktore są na poziomie 30ms) a jak wpisze IP onetu to odrazu reaguje i pingi podobne

 

ok znalazlem wzgledna przyczyne: otoz jak wylacze polaczenie sieciowe to net dziala wysmienicie! dodam ze skonfigurowane recznie na identyczne wartosci jak poprzednio. help:)

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Na dzieleniu internetu zbytnio sie nie znam. Modem od neo 512 stoi u mego brata. Wczescniej neo byla zainstalowana u mnie, a stronki wlaczaly sie jak szalone. Teraz niektore laduja sie czesciowo(jedno zdjecie) albo wogle. Dodam tylko ze mam winXP i korzystam z IE oraz Opery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...