Skocz do zawartości
Gość hydro2

Stubbs The Zombie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Kurcze mam problem!!!

Gra ma dziwnego fiola u mnie na punkcie sterow do mobo... a raczej sterownika do dzwieku. Gdy nie mam sterownika z plyty glownej od dziweku ( a mam KX drivers) gra sie nie odpala wlasnie. Gdy zainstaluje juz tego stera, odpala sie, ale nie ma dzwieku lol! W innych grach jest, tutaj ni ma!

Mial ktos tak?

//////////

Problem rozwiazany.

 

Wie ktos jak sie nazywa piosenka co leci w menu?

 

Kurde zaueazylem ze rozne leca w menu :D

I kazda mi sie podoba ;]]]]

Mozna gdzies soundtrack dostaC?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tą gre i ci co nie grali pewnie mi nie uwierzą ale to jest historia miłosna. Mówię serio. Ta gra jest taka śmieszna. Z jednej strony zombiaki porzerające mózgi a z drugiej podstawa dźwiękowa i niektore elementy gry jak z kreskowek. Sam więc nie wiem czy to gra dla dzieci czy dla dorosłych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dla mnie rewelacja, niby monotonna ale ciagle cos ciekawego widzimy, to z pocxzatku wpieprzamy mozgi i nas to bawi, potem juz mniej, ale dochodza nowe "bronie" tj. reka, glowa. Ciagle filmiki jakies ciekawe, pelno motywow zabawnych (HE ATE BOB'S BRAIN!!!"), no i ta milosc naszego bohatera ;>

Screeny jakies ciekawe nie sa, sam nie lubialem resident evilow i innych takich, ale mnie wciagnela gierka. Przejde ja jeszcze raz pewnie (chyba z 3 gra ktora przechodze wiecej niz raz :D).

Moze ktos jednak wie co to za muzyczka? :>

 

 

No prosze prosze :

http://music.ign.com/articles/658/658674p1.html

 

Jak ktos zainteresowany to sciagac, mi sie muza na maxa podoba :DDDDD

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grafiką. Odpalam, w menu mam jakieś paski, coś jak scanlines, tyle, że grube, jak odpalę grę, to postaci mają skopane tekstury, otoczenie raz po raz znika itepe, ogólnie maniany są. Ale zdarzy się, żę odpalę, gram ze spokojem i dopiero po dłuższym czasie coś się skopie :/ Nie wiem co na to poradzić, próbowałem inne stery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle nie mogę jej odpalić :cry: U kumpla na celeronie 1700mhz, 512 ram i R 9800Pro gra chodzi, może bez rewelacji ale przynajmniej działa, a mi nie chce ruszyć :mur: Ciągle jakies przekłamania graficzne zamiast obrazu. Próbowałem już kilku sterowników do grafy, zmieniałem rozdzielczości, ilość kolorów i odświeżanie i nic! :mur:

Jak ktoś wie, jak moge ja uruchomić - proszę o pomoc. Będe wdzięczny do grobowej deski, a nawet dłużej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A moze poprostu na twojej karcie graf. sie nie odpali?

Tak jak np. Path of Neo

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"He ate bob's brain!!!" :D

Klimat straszny? :> Hehe lata 70 rox, mam caly soundtrack z tej gry moge ci zapodac nazwy piosenek jak chcesz - rox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla chetnych:

 

01 Ben Kweller - Lollipop.mp3

02 The Raveonettes - My Boyfriend's Back.mp3

03 Death Cab For Cutie - Earth Angel.mp3

04 Rose Hill Drive - Shakin' All Over.mp3

05 Cake - Strangers In The Night.mp3

06 The Walkmen - There Goes My Baby.mp3

07 Rogue Wave - Everyday.mp3

08 The Dandy Warhols - All I Have To Do Is Dream.mp3

09 Oranger - Mr. Sandman.mp3

10 The Flaming Lips - If I Only Had A Brain.mp3

11 Clem Snide - Tears On My Pillow.mp3

12 Milton Mapes - Lonesome Town.mp3

13 Phantom Planet - The Living Dead.mp3

jak dla mnie to muzyka jest najmocniejszym punktem gry,ale pograc mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

06 The Walkmen - There Goes My Baby.mp3

09 Oranger - Mr. Sandman.mp3

01 Ben Kweller - Lollipop.mp3

07 Rogue Wave - Everyday.mp3

02 The Raveonettes - My Boyfriend's Back.mp3

 

Wg mnie najlepsze kawalki, 07 rox ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dobrze chodzi:D

(archeolog;D)

 

 

Ostanio w CDA dali full, z nudow zainstalowalem...istny LOL, z padem i piwem w reku mozna sie niezle rozerwac:)

Kurde dawno nie utożsamiałem sie glownym bohaterem w grze.... hmm ale czemu akurat z zielonym oblesnym puszczajacym baki zombie... :wink:

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszedłem jeszcze raz do gry na lepszym sprzęcie niż 2 lata temu, no i.... tym razem mam te same odczucia niestety, ale tym razem przeszedłem. Na moim notebooku potrafi mocno przyciąć, grafika mocno się postarzała (wtedy też nie zachwycała). Na 5/10 zasługuje, właściwie ze wzgl. na oryginalność i jako taki klimat i niezły humor (zakochane zombie rodem z Return of the living dead). Rozgrywka jest mocno ograniczona, metod eksterminacji nie jest za wiele (chociaż wyrywanie ręki za każdym razem poszerzało mi uśmiech :D). Na raz może być, ale engine rodem z Halo jest super fatalny.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...