Skocz do zawartości
MykeL

Asus En7800gt

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zmieniłem MOBO i grafe na taką jak w temacie i jestem przerażony jak wyje.Zatem mam pytanie czy istnieje jakas opcja żeby tego Asusa wyciszyć? Wchodzi w gre tylko soft ,bo na karcie nie chce zmieniac coolera.Dodam też że sterowniki które dołączył producent nie mają takich opcji.Co prawda jest nakładka SmartDoc ,ale ona nie ingeruje w RPM-y na wiatraku.Nie wiem czy jest to wina tego konkretnego modelu czy też jest to reguła serii 7800?

Drugie pytanko- czy na platformie: p4 northwood 2,8 + 1 gb ram + płyta na intel 915PL(s 478) wyniki w 3dmarku 2003-13600pkt ,2005-5500pkt nie są mocno zanirzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniać prędkość wiatraczka możecie tym programem:

 

http://www.guru3d.com/rivatuner/

 

lub

 

http://www.mvktech.net/component/option,co...folder/cat,108/

 

powinny obsługiwać GF7800.

 

Rzeczywiście coś mało tych punktów ci naliczył, ale to chyba wina proca.

Spróbuj go troche podkręcić i wtedy sprawdź jaka będzie różnica.

Edytowane przez Itheon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ramgis cos slabo szukales... 7800GT :?

 

Regulacja wiatraka to jak juz wyzej kolega napisal i rt dziala ,sam go uzywam :wink:

 

Co do slabych wynikow to nie wiem ale jestes druga osoba na forum ktora ma serie7 na intelu i ma problem z markami nawet koles mial taka sama plyte (chyba :? ) tylko procka 3GHz i GTX wyniki rowniez mial podejzanie niskie. Imho jest to problem z softem (brudna winda,stery jakies lewe lub duzo innych czynnikow....reasumujac format dla swietego spokoju :D ) ale btw Intel cos mi smierdzi <_< pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

rivatuner i expertool nie pomogły :sad: Dalej wyje jak suszarka. Może ktoś ma inny sposób jak rozwiązać ten problem. Myślę, że w rivatuner wszystko zrobiłem dobrze - w customize w zakładce fan obniżylem do 25% dla 2D i 50% dla 3D i zaznaczylem apply fan settings at windows startup. Pomożcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...