Skocz do zawartości
wujtom

Czy To Na Serio Dual Channel?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dotychczas mialem DDR400 512MB firmy GoodRam i postanowilem dokupic kolejne 512.... Olalem jednak Dual Channel i kupilem najtansza kosc Elixir DDR400 512.

Obie kostki wlozylem w sloty 1 i 3 (tego samego koloru) i po odpaleniu kompa pokazuje mi ze pracuja w Dual Channel'u. Czy to w ogole mozliwe??? Mozna to sprawdzic poza BIOSem, czy rzeczywiscie dziala ten Dual Channel?

 

Pozdrawiam,

Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze mozliwe przeciez to tylko inna firma a ddr to ddr;) a kostki dobierane do dual-a przez producenta sa leprze do OC np bo maja bardzo zblizone parametry. a tak to nie ma roznicy jakie kosci wrzucisz do duala beda chodzic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestem bardzo zdziwiony...

 

Do dolozenia RAMu przymierzalem sie od dawna i to dlatego, ze mialem watpliwosci co do Duala. We wszystkich sklepach mi opowiadali za na 100% nie beda dwie kosci kupowane osobno (nawet tego samego producenta) w Dualu dzialaly i polecali gotowe zestawy 2 x 512, ale kasy mi bylo szkoda....

 

A tu takie zdziwienie jak u mnie sie Dual odpalil.

 

Wazne ze teraz NFS:MW smiga, bo wczesniej to byla tragedia (freezy, przycinki itd.)

 

Stawialem nowy system, probowalem wszystkich sterow i ustawien, krecilem karte, miotalem sie, kopalem kompa, rzucalem myszka i dopiero po dolozeniu RAMu NFS smiga...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...