Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma taki probem kupiłem tego właśnie laptopa ma on karte graficzną 128mb i ramu 510 procek 1,4

i ma taki problem ze wszystkie gry mi sie tną nawet na minimalnych detalach a polowa gier nie dzała

np. nfs mw sie tnie na minimalnych detalach :mur:

call of duty 2 nieche sie włonczyc wyskakuje komunikat o directx :mur:

a skoki 2006 to wyskakuje komunikat o 3d :mur:

jesli wiece to pomużcie mi rozwiazac te sprawe

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna w hp nx 6110 to GMA 900 ktora pobiera pamiec systemową.

Maksymalnie mozna jej przydzelic do 128 MB a wiec jezeli masz kosc 512 (nie ma kosci 510) to standardowo karta graficzna pobiera Ci okolo 4-8 MB. Jezeli wlaczasz gre wowczas system sam "decyduje" ile pamieci sobie przetdzielic.

Do gier jest to stosunkowo slaba karta, pojda Ci na niej jedynie stare gierki.

Widac za bardzo nie poczytales wczesniej o tym HP przed zakupem - poszukaj na tym forum, ten model jest bardzo dokladnie opisany

Ewentualnie zeby polepszyc wydajnoc grafiki zainstaluj nowe sterowniki ze strony Intela

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

call of duty 2 na tym lapku nie dziala?????????? :) no co ty!!!

 

Jezeli masz orginalna gre /pewnie masz/ :) to z tylu pudelka sa wymagania sprzetowe - czasami warto je przeczytac i porownac z wlasnym spzretem.

 

call of duty 1 - dziala bez zarzutow, ale call of duty 2 ............3 lata roznicy robia swoje.

 

ale spoko.....SAPER ci pojdzie :L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ja się wymienię z Tobą na Toshibę Satellite L20- 183 ma ATI RAdeon XPRESS 200M podobno 2 razy wydajniejsza od GMA 900, mi tam na grach wogóle nie zależy ten Satellite wogóle mi się nie podoba już mam go 4 dni (nowy) a za to bardzo mi się podoba HP 6110 a pan w sklepie powiedział że mi nie wymieni na HP-eka.... Więc taka jest moja propozycja

B)

Edytowane przez sjoma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel GMA900 ma problemy kompatybilnosci w wielu grach. informacje na ten temat mozna znalezc na stronie intela. jest tam spis niekompatybilnych gier. moze warto zajrzec? dokladnego adresu nie pamietam, ale latwo to znalezc w opisie chipu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...