Skocz do zawartości
kris765

Komp Zamiast Się Wyłączyć Restartuje

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem problem by juz nie raz poruszany ale zrobiłem wszytko chyba i nic .

Klikam WYŁACZ a komp się poprostu się uruchamia ponownie :)

 

Wyedytowałem rejestr - nic nie dało

W opcjach zasilania APM brak wiec nie moge nic zmienic :)

APM w Menadżer urządzeń nie mam :( wiec go zainstalowałem ale jest przy tym traz wykrzyknik (pozatym wyskoczył błąd przy instalcji "System Windows nie może zainicjować sterownika Urządzenia dla tego sprzętu"

 

Więc sie wbiłem w bios a tam juz było zaznaczone ( przestawiałem rózne wersje yen no itp ) nic nie dało

 

oto fotka moze jeszcze cos trzba ustawić ?

 

Dołączona grafika

 

 

Menadżer urządzeń

Dołączona grafika

 

 

 

Mój system to xp płyta główna k7vza

 

problem pojawił sie nagle nie robiłem format itp !

 

z pocztaku pomyslałem ze to wina bluetootcha bo powiedzmy w podobnym zcasie sie to zgralo ale wyałczyłem go z Menadżera urządzeń z msconfig i tak samo :(

 

nowy bios to ostateczność :((

 

dzięki z góry za pomoc mam andzieje ze wystarczy informacji ale jak by co pisac dam zrzuty info itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dokładnie taki sam problem na troszkę innym sprzecie. Również grzebałem w ustawieniach Windowsa i BIOS-u, niestety nic to nie dało. Dołączam się do prośby kolegi o pomoc. Może komuś się przydażylo coś podobnego i wie co z tym fantem zrobić. Reinstalacja systemu dla tak "drobnego" ale uciążliwego problemu to spore obciążenie czasowe i nie chce mi się tego robić ponieważ system bez żadnych problemów trzyma mi się już około roku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On sie restartuje w taki sposob jakbys wybral poprostu zamiast opcji zamknij to uruchom ponownie, czy jest to taki twardy ("zimny") reset?

Sproboj wejsc w panel sterowania system zakladka zaawansowane uruchamianie i odzyskiwanie i tam odznaczyc automatycznie uruchom ponownie.

MIalem kiedys podobny problem i pomogl mi programik do ktorego link masz w sygnaturce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązań powyższego problemu jest wiele dlatego podaję jedną z nich, która sprawdziła się już parę razy.

Należ uruchomić rejestr (start==uruchom=regedit) i odszukać klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\PowerDownAfterShutdown i zmnienić jego wartość na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przetestowałem powyższe propozycje i nic. Jednak udało mi się przez przypadek coś zrobić.

Miałem zainstalowanego Nortona Ghosta 9.0 i z braku miejsca go odinstalowałem i zdarzył się cud!!! Komputer wyłączył się!!! nie mam pojęcia co Ghost miał wspólnego z tym problemem, ale po wywaleniu go problem rozwiązał się sam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sukces !

 

ustawiłem

acpi function na enabled

Pm by control Apm na yes

 

i wywaliłem kilka programów

 

java

buletooth

adware

 

i normalnie działa tzn ze cos z tych programów waliło :0

 

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...