Jump to content

kfgz

Stały użytkownik
 • Posts

  1645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by kfgz

 1. kfgz

  F1 Sezon 2014

  Szkoda, że nie w Polsat lub Polsat Sport News :/ Trzeba będzie się rozejrzeć za jakimś dobrym streamem.
 2. Reyden, maszynką Feather Popular krzywdy raczej sobie nie zrobisz, ponieważ to jest bardzo łagodna maszynka. Ze strony razors.pl poleciłbym Tobie Merkur 41. Jest to maszynka z tzw. otwartym grzebieniem, ale zarazem łagodna. Co do samego tematu - golenie brzytwą na żyletki Feather Artist Club to jest dopiero wyzwanie ;) Nie istnieją ostrzejsze żyletki od Feather dla tej brzytwy.
 3. Twoja mam może mieć problem bo tvp.pl używa [tu_powinno_pojawić_się_słowo_niecenzuralne] Silverlight. Pod linkuksem jest co prawda pipelight, ale tu też powinno się pojawić słowo niecenzuralne...
 4. http://videoaudio.pl/art_kat-4_konwersja-z-avi-do-avi.htm
 5. Na 98% tak. Kartę na PCI kupisz za grosze na alledrogo lub w komisie.
 6. Hmm... Tiny Core? http://distro.ibiblio.org/tinycorelinux/
 7. To nie producenci padli ofiarą "hakerów" tylko ich dostawca usług. Więcej szczegółów tutaj: http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/avg-avira-alexa-redtube-leaseweb-whatsapp-ofiarami-ataku/
 8. XP z czasem będzie coraz bardziej "dziurawy" a dokładniej od 8 kwietnia 2014.
 9. http://allegro.pl/pentagram-cerberus-p-6341-adsl2-i3570666293.html Co prawda używka, ale brałbym bez zastanowienia Mam identyczny i złego słowa nie powiem
 10. GPT głównie ma sens gdy chcesz tworzyć partycje o rozmiarze > 2TB (MBR tyle nie obsługuje). Prędkość odczytu/zapisu nie ulegnie zmianie. Poza tym przy GPT można założyć w uj partycji podstawowych SSD - jak najbardziej tak.
 11. Swap od dawna można zrobić jako plik. Instrukcja: https://wiki.archlinux.org/index.php/HOW_TO:_Create_swap_file#Swap_file Co do home to jest jedna wada takiego rozwiązania: pliki konfiguracyjne dla programów będą się zmieniać w zależności, który system będzie uruchomiony. Co gorsza jeśli wersje danego programu będą różne to może dojść do takiej sytuacji, że niektóre z programów nie będą chciały działać.
 12. IMHO dysk w pierwszej kolejności do wymiany. Czasami 1 bad sector to już za wiele... Niedawno miałem okazję o tym się przekonać.
 13. Polecam włączyć napisy ;)
 14. http://social.technet.microsoft.com/forums/en-US/itprovistahardware/thread/b63a2689-c1d2-4253-808a-495390dd059c/ Trzeci post od dołu
 15. Chyba prościej będzie jak zakupisz sobie "sprzętową kopiarkę" http://allegro.pl/hot-wire-rozgaleziacz-mini-jack-stereo-i3099101800.html
 16. http://www.exactaudiocopy.de/en/index.php/resources/download/ - nic lepszego nie stworzono do tej pory ;)
 17. 1. Możesz spróbować wgrać najnowszy BIOS. 2. Obniżyć napięcie na procesorze jeśli (pkt. 1 nic nie da). 3. Zmienić płytę główną na inną (czyt. na innym chipsecie niż sk*rw**ł* nForce) bo tak po prawdzie to przez płytę główną masz takie temperatury a nie inne.
 18. Wypal ten obraz - http://kfgz.mydevil.net/bootcd.iso Uruchom system z płytki. BIOS załaduje się automagicznie. Jeśli system się nie uruchomi to szukaj po znajomych FDD.
 19. Całkiem niezłą płytkę z Linuksem możesz znaleźć pod tym adresem http://www.sysresccd.org/Download Możesz nawet z tego systemu wgrać oryginalny BIOS (programem flashrom). Link do BIOSu http://www.gigabyte....h/download/bios EDIT: W sumie bezpieczniej będzie jak zrobisz update BIOSu z poziomu BIOSu (klawisz F8). Nagraj tylko wcześniej sam plik z BIOSem (oczywiście najpierw go rozpakuj) na pendrive lub CD.
 20. Szukam reklamy radiowej. Dziś leciała w trójce. Chyba chodziło o prostamol (lub podobny lek), ale głowy nie dam uciąć. Było coś w niej, że las już jest nie modny w zimie czy jakoś tak. Byłem akurat czymś innym zajęty ;)
×
×
 • Create New...