Skocz do zawartości
Hazer

Winfast Pvr Tv2000 Xp Expert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam karte telewizyjna WinFast TV2000 XP Expert.Mam nastepujacy problem-BRAK DZWIEKU.Jakis miesiac temu po kupnie komputera dzwiek byl w karcie TV,ale przez jakis tydzien,a teraz niema do tej pory niewiem co sie dzieje.Jak uruchoomie program WinFast to mi sie sama automatycznie sila glosnikow zmniejsza do zera i musze w panelu sterowania sam recznie zglosnic.PROSZE O POMOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co sa nekani przez komunikat "Wystąpił problem z aplikacją WinFast PVR Application i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." i maja xp moga to naprawic w trzy sposoby przeinstalowac caly system, usunac z rejestru klucz: HKEY_CURRENT_USER\Software\Leadtek lub odinstalowac starego pvr i zainstalowac pvr2 http://www.leadtek.com.tw/uk/support/search.asp ja chodze teraz na PVR2 2.0.2.13 (2007/1/25). Mi chodzi teraz bez problemu.

Edytowane przez WaterBird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mój problem na innym dziale, ale i tu spróbuję.

 

Nie mam dźwięku.

 

Mam Abita IP35, tuner WinFast TV2000Xp Expert i grafikę GF Asus 8800GTS 512. Żeby był dźwięk muszę podłączyć kabelkiem 4-pinowym (3 żyły) do CD1?

Może to wina HD audio? Może na AC97 to tylko działa?

Dodam, że tuner jest OK, bo działał na poprzednim kompie.

Reinstalowałem stery i program z najnowszymi wersjami. Nawet odinstalowałem stery specjalnym ich softem. Potem wyczyściłem jeszcze rejestr. Nic nie pomogło.

 

Może to kwestia ustawień PVR2?

1. Kanały mam na "cable", bo wykrywa mi wtedy Cyfrę, która jest podłączona przez modulator po niskiej częstotliwości.

2. Pal B/D

3. Analogowe urządzenie audio - Realtek HD Audio Input (może być jeszcze AsusTek Audio Capture Filter).

4. Urządzenie miksujące (Playback) - Realtek HD Audio Input (ale to chyba nie ma wpływu na dźwięk na żywo?)

 

Edycja 21.01.2008

 

Wgranie Biosu 15 naprawiło problem.

Edytowane przez j32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mala uwaga. Leadtek sciemnia ze sterami. Widzialem , ze w Expercie dopisuja nowe daty relasow , ale po instalce numery sterow sa takie same jak wczesniejsze. Kilkukrotnie zasysalem z ich www , pozniej sprawdzalem i to bylo to samo. Skoro Ci nie dzialaja to olej i wroc do starych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...