Skocz do zawartości
Niv

Prosiłbym O Pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec...mam abita nf7-s rev.2.0,athlona 2600+,512 ramu,dysk wd 80gb tak i teraz dzieje sie z nim cos dziwnego przynajmniej ja nie wiem co to jest.Gram sobie gram...<procesor podkrecony na 2200mhz ale mam dobry wiatraczek-pentagrama całego miedzianego> i po pewnym czasie jak gram sobie w cos czy robie cos n a kompie on mi sie wylacza i buczy. :mur: DLatego prosilbym o pomoc co to moze byc?Jaki jest problem?Za wszystkie poradzy dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej szczegółów- co to znaczy wyłącza sie i buczy ? Zatrzymuje się całkowicie śmigło na procku ? Może za bardzo skręciłeś obroty i są tak małe, że wiatrak czasami staje? > ustaw wyższe. Jaki konkretnie masz model radiatora ? Jaka jest jego prędkość obrotowa ( ustawiona ?) Wiatrak na procku nie może się zatrzymywać bo grozi to spaleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, z szefami 360 bywają jakieś problemy; przynajmniej ostatnio o nich słychać dość często;

chociaż to nie musi być zasiłaka; ale ja bym zaczął od podpięcia innego zasilacza i sprawdzenia co się dzieje;

 

sprawa następna to powrót na defsultowe ustawienia z prockiem; może być że proc ma za niskie napiecie;

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest jeszcze gorzej.ustawilem na defaultowe 2600+ i wychodzi z biosu...idzie idzie i znowu sie wylacza i buczy.no [ciach!]%!i probuje zmienic na 1200 mhz i to samo.a jak walne restart płyty to wychodz mi na 1150 mhz i ddr'y na 400mhz i tak tylko chodzi.zastanawiam sie nad zmiana biosa moze?chociaz musze jak kumpel przyjedzie sprawdzic ten zasilacz.moze mial ktos podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...