Skocz do zawartości
Proboszcz

Chlodzenie Sli ?

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Jestem szczesliwym posiadaczem SLI 7800 na plycie DFI nf4-dr poniewaz jak grafy sie rozkreca komp prawie podlatuje :D mysle o zmianie chlodzenia i moje pytanie jest nastepujace :

 

Czy cos takiego jest mozliwe stosujac chlodzenie wodne?? tu niestety ogranicza mnie miejsce miedzy grafami a pasywne chlodzenie odpada bo nie odchodziloby cieple powietrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ze wejdzie, bez zadnego problemu ;]

ale, przy dolnej karcie musial bys cos wykombinowac z zaczepami... takie wystajace moga juz miec problemy z wepchaniem sie ;]

tak na oko misie wydaje jak patrze na to :)

Edytowane przez narkoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsca jest ~3,5 cm(max) ...

natomiast jako laik w tej dziedzinie chlodzenia prosil bym o wskazowki co zalozyc ( moze jakies gotowe komplety sa) i gdzie kupic ( polska) bo ten niemiecki link malo mi mowi bo niezabardzo szprecham :)

Uprzedze zapewne niektore wypowiedzi ale czytalem posty i przyklejone i nie jednak malo z tego kumam :D oczywiscie kompami sie zajmuje od dawna jednak z woda sie kompletnie nie bawilem stad wybaczcie prozaiczne pytania dla was.

 

Dodam jeszcze ze procesor mam AThlona 64 X2 3800+ @2300mhz wiem ze nisko ale niestety po wiekszym kreceniu zbyt wysokiej temperatury dostaje PWMIC & chipset procka chlodzi "ninja" wiec moze tez wodne zastosowac???

Edytowane przez Proboszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba sprechać - można kliknąć na flagę angielską i masz po naszemu :) acha - jak byś chciał zamawiać to jest zbiorowe zamówienie na forum z tego sklepu - ja osobiście jak bym miał fundusze i odpowiednią kartę to bym się nie wachał....

 

jak byś chciał fotki to daj mail'a - coś imageshack padło i niektórych mi fotek nie wyświetla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki kawał miedzi to nie wszystko, jeżeli chciałbyć chłodzić nim wszystko- gpu, pamieci i cośjeszcze, trzeba mieć spód jak silencery, albo właśnie przerobić silencera ;)

Ale mozna to tak wyfrezowac (nie mowie ze to latwe) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...