Skocz do zawartości
mikosz83

Nie Działa Net

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że nie mogę odpalić neta. Opiszę o co chodzi :

Mam neta DSL 2 MB/s na sieć z sąsiadami na LAN-ie.teraz siedze tutaj na nowym kompie (XP), działa bez problemu a karta sieciowa połączona razem z płytą główną a natomiast obok jest stary komp (win98), kupiłem i dostałem przedchwilą karte sieciową i włożyłem do kompa i potem po restarcie wgrała softy z płyty instalki win98. Widzę w menedżerze urządzeń karte sieciową działającą sprawnie oraz po kliknięciu na sieć: mam tam Klient sieci microsoft networks, 3Com Fast Etherlink XL 10/100Mb TX Ethernet NIC (3C905B-TX), Protokół TCP/IP. Potem dalej klikam na Właściwości: internet. Tam w zakładce "Połaczenia" klikam na USTAWIENIA, tam zaznaczam na dole czyli na LAN i co ? nic nie ma neta. Nie wiem co jeszcze mam ustawić....

 

Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: napisz to co chcesz przekazać jeszcze raz.

Po drugie: napisz po polsku.

Po trzecie: napisz co z czym jest połączone.

Po czwarte: czemu ma działać?

Nie udawaj że nie zrozumiałeś :angry:

Nie trzeba już pomocy. Wszystko wyjaśnione w innym forumie. Mój temat do skasowania skoro tak piszesz że mam pisać po polsku i jeszcze raz powtarzać. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...