Skocz do zawartości
meeron

Rpm I Ich Zmiana...

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w rivatuner 15,8 znalazlem opcje sterowania wiatrakiem w moim gf z podpisu, faktycznie dziala ale ....

jedyne ustawienia jakie da sie ustawic to 100% lub 25%, na 100% jak sie mozna domysles wentyl kreci sie z maxymalna predkoscia przewidziana przez producenta, natomiast gdy dam na 25% wentylator sie zatrzymuje.

 

1).Zna ktos moze programik ktorym moge płynnie regulowac obroty tego wiatraka ?

2).Podczas pracy w windowsie i wylaczonym wentylatorku radiator robi sie dosc goracy, na moje oko to bedzie ze 60*C, czy to nie zaszkodzi mojej karcie?

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam radiator ma 60* to rdeń karty może mieć sporo więcej. Nie jest to dla niej napewno dobre mimo, że producent podaje jakieś tam swoje max. temperatury :).

 

Dziwne, że rivatunerem tak regulujesz... u mnie mozna płynnie 25-100%, a mam wersje 15.7. Jeżeli jest w ogóle mozliwośc regulacji na karcie to powinna być w miare płynna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gigabyte i również mam w miare płynną regulacje tzn suwak chodzi od 0 do 100% ale w sumie przy 99% wentyl niesłsyzalny :blink, zresztą nieważne, grunt ze wentyl chodzi i chłodzi na tyle ze grafa w windowsie nie przekracza 55*C

 

BTW

mam Riva Tuner 15.7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gigabyte i również mam w miare płynną regulacje tzn suwak chodzi od 0 do 100% ale w sumie przy 99% wentyl niesłsyzalny :blink, zresztą nieważne, grunt ze wentyl chodzi i chłodzi na tyle ze grafa w windowsie nie przekracza 55*C

 

BTW

mam Riva Tuner 15.7 ;)

suwak idzie od 25 do 100 co 25, ale jak dam inna wartos niz 100 to automatycznie przy kliknieciu "zastosuj" wskakuje na 25 i wentyl sie zatrzymuje :(

reasumujac mam 2 mozliwosci albo wentyl na 100% albo stoi :(

co to moze byc bo jestem bezsilny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...