Skocz do zawartości
Tom-ash

...:::noob:::...sklada Kompa Prosze O Pomoc ! Zajrzyj !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Wlasnie skladam kompa i mam watpliwosci czy to wszystko bedzie dzialac itd. czy nie lepiej dolozyc do niektorych czesci te ''pare zlotych'' na cos innego....i czy to bedzie stabilne !!!

 

No to tak:

Proceq: Athlon 64 3200 + LINK

Plytka: LINK

RAMy (chce 2 takie kosci): TwinMOS 400/3200 512 LINK

GRAFA: LINK

Zasilacz: LINK

Chlodzenie: Jakis zalmanik myslalem nad 7700 ale nie wiem czy wejdzie dlatego najpierw kupie tamto i zobacze jak z miejscem bedzie :)

 

naprawde prosze o wszelkie komentarze i pomoc bo nie wiem czy to bedzie dobre: dlugo myslalem nad grafa i ramami ale do konca nie wiem czy ciagle dobrze :) wypoiadajcie sie piszcie i pomagajcie . POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początej to ten dział jest od takich pytań. tutaj masz faq dotyczący zastawów. sprzęt wybrałeś całkiem niezły, powinno wszystko działać bez problemu, a czy będzie stabilne to się w praktyce okaże jak już wszystko poskładasz. tylko pamięci kupuj seleklcjonowane specjalnie pod duala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno wsio dzialac bez problemu.. jesli jednak nie znasz sie na tym to nie biesz sie za skladanie tego.. lepiej wez kumpla ktory Ci pokaze ak to zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Chodzi o to żeby włożyć pamięci w odpowiednie sloty i wtedy będą pracować w dualu, najlepiej jak by były tej samej firmy, serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw spoko, ale ja bym

- procka wziął 3000+ ale od Pitera - selekta na 1,55v 2700, takiego nawet 3200 trudno teraz dostac...............:(

- do takiego zestawu lepiej ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> lespze ramy, jnie pokręcisz dużo na tych polecam:

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=DDRAM+512MB+PC500+KM - b.sdobre pameici ida przy cl2,5 i T1 smialo na 540mhz, a jak amsz duzo kasy beirz:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13187 - to sa dopiero potowry :D

A zasilka Ci takak nie potzrebna mocna, lepiej wez wiecej na ramy a zasilka ta bedzie podejrzewam nawet lepsza

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74995917

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuję coś takiego:

1. AMD Operton 144 - 699 zł

2. AC Freezer64 PRO - 72 zł

3. DFI LanParty nf4 Ultra-D - 499 zł

4. TwinMos Speed Premium 2x512 MB DDR 433 - 530 zł

5. Connect3D x800GTO - 720 zł

6. Forton 400W - 90 zł

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz troche poczytalem i pare rzeczy zmienie.

Proceq zostanie ten sam

plyta tez

tak samo grafika (a wlasnie co do taktowania pamiecie ona jest poprawna ??:/ )

ram zmienie na GEILA w dualuLINK

chlodzenie jak mi wejdzie ale to na koncu bede patrzyl jak wszystko kupie chyba tego TT big typhon

a i nad zasilka sie glowilem :/ pomozcie wybrac ktorys z tych:

Zasilacz CHIEFTEC 420W LINK

Zasilacz TAGAN 420WLINK

TAGAN TG380-U01 LINK

A i zamierzam jakies oc zrobic za jakis czas . z gory thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Geili sa do niczego Do OC ten mdoel co wybrałeś!!!!!!!

W tej cenie dostaniesz twinmosy cl 2,5 ktore się dużo lepiej rkęcą,a le klepiej dołożyc do twinmosów speedpremium lub kingmaxów hardcorów !!! Zastanów się dobrze nad tym !!

Zasiłke beirz tę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74995917

nie ma sensu dopłacać, a za to weź procka selekta, te osattnie procki się słabiutko kręcą jesli nie wierzysz - poczytaj jeszcze troche forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy można pisać to samo

opetron

Asrock SATA2 dual (żeby kasy starcxzyło)

grafika x800gto@16potoków do pitera zagadać jakieś 800zł

zasilacz huntkey hk400ap

chłodzenie arctic freezer 64pro

ramy to twinmosy z proline z 155zł bo raczej nie starczy kasy na lepsze bo bh5 raczej sensu nie ma mobo dużo V nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale codo procka to zobacz w cenie opterona można dostać venice selekta, czy nie oplaca sie a nuż się tarfi opteron co nie dizie nawet na 2,4.............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz wogole nie wiem co mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>.....

znalazlem jeszcze 3200 AMD ale na winchesterze lepszy bedzie ??

plytke zostawie sobie ta bo po ostatnioch przygodach z plytka nie chce juz jakiegos szaisu

co to jest venice selekta ??

tych opetronów czy jak to sie nazywa to nigdzie nie wiedze ani w proline, skynecie, 4speed ....

a mi zalezy zeby sklep byl we wroclawiu...........

tak myslalem ze ta plytka posluzy mi jak cos na dluzej bo wszystkie procki do niej wchodza...

Prosze piszcie dalej bo ciągle dowiaduje sie czegos nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

znalazlem jeszcze 3200 AMD ale na winchesterze lepszy bedzie ??

co to jest venice selekta ??

tych opetronów czy jak to sie nazywa to nigdzie nie wiedze ani w proline, skynecie, 4speed ....

a mi zalezy zeby sklep byl we wroclawiu...........

Nie bierz winchestera, venice selekcjownowany-procesor na rdzeniu venice "wyszukany", który osiąga najwięcej mhz na najniżym napięciu, opteronów poszukaj w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiem....:) dajcie w jakims ludzkim jezyku co wejde do sklepu i mam powiedziec ze poprosze venice selekt 2,7 1,55v który żadzi ?? bez sensu wytlumaczcie to i co to jest od pitera ?? A i czy podzielacie moje zdanie żeby po świetyach kupic be teraz jakoś "drożej" ??? podzro

Edytowane przez Tom-ash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...