Skocz do zawartości
Lisek

Dobre i złe wieści :)

Rekomendowane odpowiedzi

Złe, to że mam dzisiaj zły nastrój, ale mniejsza o to :) Druga zła wiadomość to taka, że jestem na tyle zdolny aby zjebać dwa Peltierki 120W (4max już mi chce jaja ukręcic :)).

 

Dołączona grafika

 

Pierwszy się rozkleił. Przypadkowo włączyłem zasilacz i zapomniałem o podłączonym Peltierku.

 

Drugi załatwiłem nieco inaczej. Zakładałem akurat dwa peltierki do coldplate Danger Den'a i kurde rymsło mi to na glebe... A że ten kawał miedzi swoje waży to ukruszył się drugi :(

 

No ale są też dobre wieści :) Już skrabie kase na dwa peltierki 170w, które to mam zaklepane :)

 

No i nasza biedna redakcja w końcu dorobiła się... aparatu cyfrowego :P

 

Na razie mą radosną twórczość nową zabaką można przejrzeć na tej oto stronie :)

 

http://lisek.dhs.org/others/canon/lisek/

 

Za inne katalogi tej stroni NIE ODPOWIADAM :))) bo są tam różne zdjęcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz niezłą obudowę :wink: :wink: do tego niewidzialną :wink:

 

A co do peltków, to ja tu zbieram kasę, żeby zakupić chociaż jednego 120W, a ty sobie takie dwa rozpieprzasz i już kupujesz dwa następne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj lisek, lisek ty to masz chyba dar do niszczenia rzeczy. Ciekawe kiedy zepsujesz aparat :wink: (oby dlugo jeszcze dzialal).

Lisek to twoj pies na tych zdjeciach???

Moj moj :) Wziąlem go sobie w chyba w lutym ze schroniska (jako szczeniaka). Jest to Gacław Lisowski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do peltków, to ja tu zbieram kasę, żeby zakupić chociaż jednego 120W, a ty sobie takie dwa rozpieprzasz i już kupujesz dwa następne  :lol:

Chłopaki nie płac(z)ą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny piesek.

Będzie BIG 8) Bedziesz mógł straszyć 4Max-a 8)

A co do aparatu to ja mam cegłę do kwadratu 820Gr Bez obiektywu...

http://ohkarol.republika.pl/zenit/galeria2/412.htm :oops:

Ale mam też 2 kompakty

A bym zapomniał mam też canona oto link

http://www.canon.com.pl/produkty.nsf/PubPr...8B!OpenDocument

I mam kamerkę internetową Elta-Medi@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do peltków, to ja tu zbieram kasę, żeby zakupić chociaż jednego 120W, a ty sobie takie dwa rozpieprzasz i już kupujesz dwa następne  :lol:

Chłopaki nie płac(z)ą :)

Buuuu :? takich peltów to mógłbym sobie i 10 kupić i więcej, tylko jednak jakieś tam oszczędności trzeba mieć (na czarną godzinę :wink: ).

 

I tak właśnie wydałem 1500zeta na kompa (CPU+MB+WC), ale tego pelta i tak pewnie kupię, jak mi WC nie będzie wystarczać. A jakby tego było mało to jescze kupuje głośniki (drogir jak cholera). Ale nie o to chodzi.

 

Ludzie tutaj mimo, że nawet jeśli mają kasę, to dbaja o swoje kompy jak mogą. Może się zdarzyć, że się coś zniszczy, ale dwa razy pod rząd to już niedbalstwo - dosłownie snobizm.

 

Jesteś jak gościu, który jak rozpieprzy mercedesa, to się cieszy bo sobie ferrari kupi. W zasadzie to niewiele się różnisz od tego co wywaliłeś (Kacper, czy jakoś tak), chociaż on mógł nawet bardziej szanować pieniądze od ciebie.

 

Postaraj się trochę i dbaj o to co masz (nawet jeśli to nie do końca twoje :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek jak to Twoj pokoj to niezly masz porzadek :D Ale i tak daleko Ci do mojego :lol: 

I fajnego masz kundelka :P

Wie że nie ma się czym chwalić ale miałem kiedyś pokój 15 mk, i taki bajzel że jak przyszedł właściciel chaty (wynajmowaliśmy) to zaczoł sam sprzątać. Ach te stare dzieje. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...