Skocz do zawartości
aceraspire

Acer Aspire 3613 Wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym sprzęcie? Czy jest to sprzęt niezawodny ? Czy da się pograc w nowe gry ? I jak to wygląda z tym bluetooth jest to w nim czy nie ?? Aha i czy jest IRDA ?? Bo lampka i przycisk stanu jest a źródła różnie o tym piszą ? Z góry za odpowiedzi dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym sprzęcie? Czy jest to sprzęt niezawodny ? Czy da się pograc w nowe gry ? I jak to wygląda z tym bluetooth jest to w nim czy nie ?? Aha i czy jest IRDA ?? Bo lampka i przycisk stanu jest a źródła różnie o tym piszą ? Z góry za odpowiedzi dziękuje.

1. Mój jest ok - sprawdza się całkiem dobrze.

2. WiFi jest

3. Bluetooth nie jest zamontowany

4. Irdy nie widziałem - ale też zbytnio nie szukalem. Gdzie widziałeś tą lapke stanu??

Edytowane przez grogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mój jest ok - sprawdza się całkiem dobrze.

2. WiFi jest

3. Bluetooth nie jest zamontowany

4. Irdy nie widziałem - ale też zbytnio nie szukalem. Gdzie widziałeś tą lapke stanu??

Czy jest możliwość zamontowania bluetooth??

A lampka i przycisk jest obok wi-fi?? chodzi mi o lampkę bluetooth

Edytowane przez aceraspire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zamontowania bluetooth??

A lampka i przycisk jest obok wi-fi?? chodzi mi o lampkę bluetooth

Pytaj serwis o koszt... W niektórych mozna moduł BT nawet samemu zamontowac.

Przycisk razem z diodą (podobno się na niebiesko świeci) jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj serwis o koszt... W niektórych mozna moduł BT nawet samemu zamontowac.

Przycisk razem z diodą (podobno się na niebiesko świeci) jest.

A gdzie znajdę serwis?? Mieszkam w Bytomiu jakby ktoś wiedział gdzie serwis to powiedzcie??Macie może jaką stronę z wykazem serwisów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wady to napewno słaba bateria, u mnie jak wyciągnie 1,5h to jest dobrze, no i jak już tu ktoś wspominała bardzo cienkie kąty widzenia w pionie.

U mnie bateria działa ok 3 h przy opcji oszczędzanie baterii jak robie w wordzie

 

Wady to napewno słaba bateria, u mnie jak wyciągnie 1,5h to jest dobrze, no i jak już tu ktoś wspominała bardzo cienkie kąty widzenia w pionie.

U mnie bateria działa ok 3 h przy opcji oszczędzanie baterii jak robie w wordzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja nie wydałem ponad 3tyś. po to żeby tylko pisać w wordzie.

Niestety - za te 3 tysiace to raczej tylko Word... Ewentualnie OpenOffice ;)

Nie można oczekiwać cudów od praktycznie najtanszego laptopa z matrycą 1280x800.

 

Bo do nowych gier się ten sprzęt średnio nadaje... Trzeba było dołożyć 1000 zł i kupić coś mocniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi wcale o granie w gry, bo nie po to go kupiłem. Jak bym chciał pograć to bym stacjonarki nie sprzedawał. Bardziej mi chodziło o to, jak koledze aceraspire ten laptop wytrzyma 3h na bateri? Mógłbyś mi napisać jak i co masz poustawiane w ePM że ci tyle wytrzyma, bo mi jakoś 1,5h to max. przy www, gg, jakś muzyczka w tle.

Czy komuś jeszcze udało się tyle wyciągnąć na tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi wcale o granie w gry, bo nie po to go kupiłem. Jak bym chciał pograć to bym stacjonarki nie sprzedawał. Bardziej mi chodziło o to, jak koledze aceraspire ten laptop wytrzyma 3h na bateri? Mógłbyś mi napisać jak i co masz poustawiane w ePM że ci tyle wytrzyma, bo mi jakoś 1,5h to max. przy www, gg, jakś muzyczka w tle.

Czy komuś jeszcze udało się tyle wyciągnąć na tym modelu?

Załączonego mam tylko Worda. Załączony mam tryb Maximum batery life, powyłączane PC CardBus Wi-fi i Lan ściemniona matryca, żadnej muzyczki i da się. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno tutaj nie pisalem, ale odnosnie tego acerka czytalem ze sa w nim montowane dyski IBM, Seagate 4200, a ja kupilem i mam WDC600UE czyli dysk 5400 - ciekawa sprawa....

Wszędzie montują (także HP) takie dyski, jakie akurat na magazynie leżą... Byleby się gigabajty zgadzały. Masz fuksa, i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...