Skocz do zawartości
unnamed

HuntKey 350W i piszczy

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, co o tym sadzicie? slychac jakis "pisk" normalnie łeb boli, co to moze byc? wydostaje sie to cholerstwo z zasilacza. wymieniac go czy jak? ...

 

 

napiecia spoko (chyba) :

 

+3.3 ~ 3.210

+5 ~ 4.910

+12 ~ 12.090

+5Vsb ~ 4.970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz czasu hmm a jak padnie komp to bedziesz mial wiecej ??

wg nie ma co teraz kombinowac do sklepoo i jak dobrzy ludzie (zadkosc ostatnio)

to nawet na zastepstwo dadza cos ale oddaj piszczenei nie jest zadnym poprawnym i dopuszczalnym objawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt huntkey mojego brata piszczy, i to jak się podepnie barakudę. ten temat był już na forum. jakiś głupi objaw więc myślę że nie ma się czym przejmować, tym bardziej że piszczy już około roku i nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt huntkey mojego brata piszczy, i to jak się podepnie barakudę. ten temat był już na forum. jakiś głupi objaw więc myślę że nie ma się czym przejmować, tym bardziej że piszczy już około roku i nic się nie dzieje

Ktos juz pisal o tym piszczeniu, nie wszystkim tak sie dzieje to fakt.

Jednak z tego co pamietam (a moge sie mylic) to piszczal kondensator, wpadal w jakies takie drgania wysokiej czestotliwosci.

Gosc go wylutowal, zapodal kleju silikonowego i wlutowal spowrotem.

Piszczenie ustalo 8)

Tylko nie umie znalezc tego topica (moze ktos to napisal tak przy okazji)

i tego kto to robil :?

Zreszta podobnie sie dzieje czasem w telewizorch, ja mam wykalaczke pod elektrolitem przy wysokim napieciu , tez piszczal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt huntkey mojego brata piszczy, i to jak się podepnie barakudę. ten temat był już na forum. jakiś głupi objaw więc myślę że nie ma się czym przejmować, tym bardziej że piszczy już około roku i nic się nie dzieje

Ktos juz pisal o tym piszczeniu, nie wszystkim tak sie dzieje to fakt.

Jednak z tego co pamietam (a moge sie mylic) to piszczal kondensator, wpadal w jakies takie drgania wysokiej czestotliwosci.

Gosc go wylutowal, zapodal kleju silikonowego i wlutowal spowrotem.

Piszczenie ustalo 8)

Tylko nie umie znalezc tego topica (moze ktos to napisal tak przy okazji)

i tego kto to robil :?

Zreszta podobnie sie dzieje czasem w telewizorch, ja mam wykalaczke pod elektrolitem przy wysokim napieciu , tez piszczal :P

tak coś takiego było, wydaje mi sie że to nie jest groźne i można olać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiegos 350W co piszczy jak komputer jest wyłączony (tzn. zasilacz podpięty do sieci, ale komputer nie pracuje) Po uruchomieniu komputera piszczenie ustaje - to dopiero jaja :) Ale fakt piszczy już ponad półroku i nic się niedzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i sie nic nie dzieje, ale to piszczenie doprowadza mnie do szalu, glowa az boli...

 

 

podlaczylem do tej zasilki dysk Maxtora ATA 133 i co? przestal piszczec! zaczyna znow, jak podepne baracude...no i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie tak samo na huntkeyu 300W i po podpieciu Barki IV... po wymianie na drugi dzialo sie to samo i jakos sie przyzwyczailem, no ale jesli jest rozwiazanie...wie ktos moze ktory to kondensatorek piszczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i sie nic nie dzieje, ale to piszczenie doprowadza mnie do szalu, glowa az boli...

 

 

podlaczylem do tej zasilki dysk Maxtora ATA 133 i co? przestal piszczec! zaczyna znow, jak podepne baracude...no i lipa

a piszczy ci nonstop czy czasem przestaje? bo na moim zasilaczy tesz cos piszzcy, czasem wystarczy walnąć w neigo kilkarazy ( mam go na zewnątrz obudowy ) i na dzien jest spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcza tylko 300 i 350 czy inne np. 400 tez? Bo wlasnie dzis myslalem ze mi padl zasilacz i zaczalem szukac nastepcy. Wstepny wybor padl na Huntkey-a 350 :(. Na szczescie po krotkim odpoczynku podniosl sie ale bez wymiany pewnie i tak sie nie obejdzie.

PS. A jak mam 2 Baracudy to bedzie mi piszczal 2 x glosniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...