Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Warrock

Rekomendowane odpowiedzi

sory że skasowałem posta ale w FireFoxie jest [gluteus maximus] no chyba że Widok/styl strony/ignoruj style...

 

a teraz mam taki problem

 

This Nickname is unavailable. i [gluteus maximus] ;] próbowałem już wielu nicków ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze wpisz ten:

LubieBanany.

Zagralem w to i powiem ze lipa. Bf2 lepsze rzeczywiscie, wykasowalem juz ;]

kev - jutro idziesz do sklepu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnołem...

zainstalowałem...

zagrałem...

wyinstalowałem...

 

straszny syf...

 

tzn jeżeli chcemy się pobawić z kolegami w strzelanke za darmo to fajne ale tak to całkiem ... DO [gluteus maximus] ;]

nie polecam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jestesmy pierwszym klanem w warrock jezeli jestes zainteresowany zapraszam do klanu RedBerets narazie jestemy nieoficjalnym klaenm ale jezli zroba zakladke klan odrazu ruszymy kontakt do nas to :

gg://8230403 Esey_PL

gg://3746311 JeVv_PL

 

forum klanowe: http://www.redberets.fora.pl

TeamSpeak: 84.205.187.135:8767

WWW : w trakcie robienia

 

 

ZAPRASZAM :D :D :D B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera ma praktycznie jeden duzy plus - CENA !!!

Więc skoro jest za darmoche, to porównywanie jej do bf2 jest chyba nienamiejscu.

Myśle jednak ze warto poprzeć ten projekt,bo wtedy tylko powstaną inne tego typu(darmowe),a te komercyjne wtedy potanieją. Jesli warrock upadnie to imho odbije sie to na naszych kieszeniach w przyszłości.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i z tym sie zgodze = AA mimo iz jest darmowe przewyzsza niejeden komercjalny produkut. A warrock to beta wiec "moze" cos z niej jeszcze wycisna. Jesli do grafy dojda shadery to moze bedzie nwaet ciekawie...pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i z tym sie zgodze = AA mimo iz jest darmowe przewyzsza niejeden komercjalny produkut. A warrock to beta wiec "moze" cos z niej jeszcze wycisna. Jesli do grafy dojda shadery to moze bedzie nwaet ciekawie...pozyjemy zobaczymy

Dziwne, ze w tej becie nie ma tych bajerkow co na trailerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z tą grą.A mianowicie gdy ją włączam to automatycznie zmienia mi sie częstotliwość odświeżania na niższą, prawdopodobnie na 60 hz, a na codzień wszystko robie na 85 hz.Czy ktoś wie czy da sie coś z tym zrobić, ustawić ? Próbowałem AtiTrayTools ustawiać coś ale dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z tą grą.A mianowicie gdy ją włączam to automatycznie zmienia mi sie częstotliwość odświeżania na niższą, prawdopodobnie na 60 hz, a na codzień wszystko robie na 85 hz.Czy ktoś wie czy da sie coś z tym zrobić, ustawić ? Próbowałem AtiTrayTools ustawiać coś ale dalej to samo.

Mi tez sie tak robilo, ale rozwiazalem problem - odinstalowalem gre. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego wy chcielisćie.Żeby z 1gr powstał 1 milion zł.

W koncu Electronic Arts to gigant w rynku gier komputerowych i tworzą go profesionalisci.

a co do WarRocka, tworzy go jakaś banda rzezimieszków pochodzących z Korei.

Spodziewałeś sie że gra bedze hitem tak jak FarCry.

To sie myliłeś.Pamietaj jak masz full kasy ($) to możesz zrobić wszystko.

Tak i tak sie chwalicie że BF2 jest od tego lepszy i w niego grasz, tylko zrozum że BF2 kosztuje góra 120zł (a ty pewnie tyle nie dałes i sciagnałeś z nielegala przez p2p).

WarRock jest natomiast darmowy i możesz go sciagnąc z Ofijalnej strony (czego electronic arts tego za chiny ludowe nie zrobił).Patrząc po screenshotach wygląda podobnie do Counte-Strike'a, który nie miał ponoc takiej super grafy co ten BF ale nadal wciąga graczy w rozgryke i jest uważana za jedną z najlepszych gier FPP Online.

Oczywiscie do tego celu dązy WarRock.Jak zauważą że w to ludzie grją bedą dążyc do poprawek,dodatków i gra nabierze sensu.

Sami w koncu zrozumiecie.

Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz po czesci racje ale:

cs mial i nadal ma wrecz genialny system rozgrywki ktory sprawia przyjemnosc a warrock wrecz meczy =/

dlatego uwazam ze lepiej sie wstrzymac z rozgrywka do czasu wyjscia jakiejsc konkretnej wersji gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w to troche.. i jakies dziwne to... po treningu mialem pozytywne nastawienie.. jednak po zagraniu na multi zmienilem zdanie.. .. nie podpasowala mi fizyka tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przychylam sie do opini niektórych graczy, ta gra to straszny badziew, jeśli chcecie pobawic sie w zolnierzy to polecam america's army - jest 100 razy lepsze i na moim GF4mx idzie :). a i jeszcze chcialem nadmienićiżnasi koreanscy koledzy chcieli mi władować wirusa do kompa ot co :MS03-026_RPC_DCOM_EXPLOIT link:http://uk.trendmicro-europe.com/consumer/vinfo/advisories.php?LYstr=VADVISORIES&VAdvisories=39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu widze, ze cos na tym forum niezbyt warrock jest popularny, a szkoda, bo od ostatniego posta gra bardzo sie zmienila. Obecnie jest w fazie open beta, ale widac bardzo duze postepy. Dodano bardzo wiele nowych map, otworzono sklep z broniami, ktore mozemy kupic za kase ktora zdobywamy zabijajac przeciwinikow i zdobywaniem lvl. Juz dawno ruszyla nowa strona www.warrock.net. Jest wiele serwerow np. w Londynie czy Frankrurcie i gra bardzo duzo polakow. Zapraszam tez na nieoficjalna polska strone http://warrockpoland.prv.pl/, zagladnijcie na forum, a dowiecie sie wiecej. W razie pytan co do gry to piszcie tutaj, a postaram udzielic odpowiedzi, bo trzeba rozruszac ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy gra wyszla (dawno temu) z ciekawosci sobie zainstalowalem, niestety reprezentowala soba zerowy poziom.

Kilkanascie dni temu kolega sobie zassal ta open bete i przeszedlem sie do niego, aby zobaczyc te rzekome postepy... nic takiego nie uswiadczylem.

Jakis przyklad dennosci tej gry:

W tej grze nie ma takigo czegos jak kolizja obiektow, wszystko jest jednej wagi, czolg mozna przepchnac motorem, strzal z ciezkiej broni np. bazooki w gracza nie konczy sie smiercia w wielu przypadkach... nadal nie ma zadnych efektow graficznych pokroju dx 9.0 a nawet dx 8.1... Oprawa muzyczna i wizualna stoja na zenujacym poziomie, tak samo cale menu projektowane przez uposledzone osoby.

Gra byla i jest obecnie bardzo mierna, nie warta poswieconego jej czasu, jak ktos lubi arkadowki to juz niech lepiej pogra w ET. ;]

Parodia gry... -1/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...