Skocz do zawartości
ktosikowy

Jak Bys To Naj Rozsądniej Schłodził?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Moje pytanko mam 9800 PRO All-in-wonder chciałbym to troche schłodzic ale nie wiem co mam wybrac

Mam 2 opcje:

1 opcja: radiatory BGA Zallmana na pamięc - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75309069

radiator na procesor Zallman- http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75271659

 

2 opcja: zalożyc ARCTIC COOLING VGA Silencer+DHES SystemSILENT REV3 -

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74773242

na stronie opsiali że bedzie kompatybilny z All-in-wonder (ale czy wejdzie skoro jest tam tuner?)

 

3. Jakieś inne opcje???

Pisze posta gdyz nie znalazlem tematu chlodzenia 9800 pro All-in-wonder

pzdr

Edytowane przez ktosikowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Silencera to najlepiej zapytaj sie sprzedawcy, on powinien wiedzieć, lub szukaj, na stronie producenta powinna być specyfikacja...

 

od siebie polecam Zalmana VF-700Cu, jest cichy i wmiare wydajny, razem z nim otrzymuje się radiatorki na pamięci

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak Ci sie karta na tym pencie bedzie krecic. U mnie na standardowym chlodzeniu rdzen poszedl +5MHz i pamieci tez cos kolo tego. Po dluzszym graniu np. w Far Cry zawsze vpu recovery wywalalo mnie do windy :mur: Teraz jest tak jak w podpisie i zero problemow no i cisza nastala. Pewnie mozna by bylo jeszcze wiecej wyciagnac bo uzylem tej silikonowej pasty z zestawu ktora dodaja do pentagrama. Niestety nie mam innej na stanie, a szkoda wielka :mur: Mam nadzieje, ze karta podkreci Ci sie do wartosci XT. Napisz tez jaki masz rdzen bo u mnie jest R350. Nie wiem czy w ogole na tych kartach montowali R360 lecz w to watpie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środe dam odpowiedz:) aha niestety tylko r350:(

 

Rafael Santi jakie masz stery? Ja po zainstalowaniu orginalnych z całym stuffem w 3dmarku krece 16500~

bez OC, a jak zainstaluje nowe to około 15000 :huh: a jak zainstaluje omegi to mmc w cholere idzie i nie chce sie tuner otworzyc, te omegi wogole ni einstaluja driverów do atichipset theater (tuner i inne takie) i co mi po tym ze na straych sterach 3damrk 2001 wykreca taki wynik jak w nfs2 Underground sobie nie moge pograc na starych sterach w fuule detalach bo mam snieg juz w menu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzonko przyszło w sobotę rano:) Nareszcie, podobno mieli świąteczny poślizg.

Montaż: faktycznie trzecia ręka by się przydała, ale nikogo nie miałem do pomocy

więc do boju samemu przystałem. 20 minut and done.

Na wstępie demontaż starego chłodzenia, zalożyłem radiatory,

ostrożne wypucowanie procka nałożenie pasty ładnie i dużo:) i założenie chłodziwa.

w załączniku efekt mojej pracy,

a teraz to co tygryski lubią najabardziej

OVERCLOCK (również załącznik screen z Everestu)

sterowniki: omega

pamięć: 784 Mhz

core: 446 mhz

Więcej nie próbuje... boje się ciutek:) ale mnie kusi i napewno skusi...

Myśle że wynik całkiem przyzwoity.

pzdr

post-18628-1134922777_thumb.jpg

post-18628-1134922924_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wetnę się trochę w temacik,bo akurat rozważam zakup Club 3D Radeon 9800pro All-In-Wonder.Gdyście mieli jakieś liny do plusów i minusów oraz innych testów i rozważań na temat tej karciochy to byłbym wdzięczny.

Aha,nie orientujecie się czy wejdzie na nią blok wodny ? Bo chłodzenie to akurat mam wodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Namod

Co do zalet AiW to posluze sie cytatem:

"Karta Club 3D ma zintegrowany tuner telewizyjny. Umożliwia nie tylko oglądanie telewizji na ekranie komputera, ale także wprowadzanie sygnału wideo z zewnętrznych źródeł – kamer, magnetowidów, tunerów telewizji satelitarnych czy konsol do gier wideo (Xbox, PlayStation). Filmy można zapisać na dysku twardym w formacie MPEG-2 lub MPEG-4, a następnie poddać obróbce."

 

Zdjecie zapozyczone z pclab pokazujace cale wyposarzenie karty (w wersji pro dostajemy to samo plus 4 potoki wiecej i wyzej taktowane pamieci ;) ):

Dołączona grafika

 

 

 

Jakosc obrazu ktora generuje tuner jest bardzo dobra.

 

Nie mam WC wiec nie wypowiem sie na temat dotyczacego bloku wodnego.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...