Skocz do zawartości
madmax57

Zbiorowe Zamówienie Części Wc Vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam ... nie strasz. Pierwszy kibel to może i sie dłuzej składa, ale juz nastepny to szybciutko sie robi.

Ja rozkładam i składam cały sprzet wc z kompem w jeden wieczór. :P

Ja wlasnie odwrotnie im dalsza rewizja tym dluzej moze dlatego, ze coraz bardziej skomplikowane mam, a problemy zawsze, sa np w poprzedniej rewizji okazalo sie ze moj stary radek 8500 pro ma inaczej otwory niz reszta kart Ati, a ze byl juz wieczor zostawilem to jak bylo i na drugi dzien do sklepu po plexi i robilem zapinke, to taki maly przyklad ze nigdy nie wiadomo, teraz np zlozylem w sumie dosc szybko, ale odpowietrzalem dwa dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK przegladnelem cala paczke wszystko sie zgadza ale teraz prosze na MAILA max@max24.pl podeslac jeszcze raz takie dane:

 

- nick z forum

- kwota wplaty na konto bankowe

- co zamawialiscie

- adres wysylki

Gotowe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie przepraszam z nie mojej winy dzisiaj paczki niewyjda jednak do was juz sa pozapakowywane chlodnice listy ponaklejane itp ale dzisiaj z mojej firmy nic niemialo isc wiec wysylka odbedzie sie dopiero w poniedzialek za kolejny przestuj tym razem z mojej niewiedzy ze dzis niebedzie wysylki sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie przepraszam z nie mojej winy dzisiaj paczki niewyjda jednak do was juz sa pozapakowywane chlodnice listy ponaklejane itp ale dzisiaj z mojej firmy nic niemialo isc wiec wysylka odbedzie sie dopiero w poniedzialek za kolejny przestuj tym razem z mojej niewiedzy ze dzis niebedzie wysylki sprzetu

szkoda:/ bo ja wyjeżdzam we wtorek i nie wiem jak paczkę odbiorę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL ma byc po 16 w firmie dam znac jak wyjda paczki

nie wiesz może czy paczka ma szanse dojść mi na jutro do kraka? bo niestety kurierzy zdaje się łażą do 13 z przesyłkami a od środy do soboty mam sesję poprawkową i nie bedzie mnie na mieszkaniu od 9 do 13 właśnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurierzy jeżdzą od godziny 8 do 17 - wystarczy wejść na stronkę DHL i zobaczyć, nawet jeśli Cię nie będzie to kurierro zostawi avizo z numerem jego tel - wtedy dzwonisz i się umawiasz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem to nie wiadomo czy paki poszły :)

No nawet nie zartuj :evil: :evil: :evil:

Skad masz takie informacje ?

 

Madmax wyslane czy nie ?

 

---

 

Update:

Cos czuje ze jutro kurier do nas nie zawita :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet nie zartuj :evil: :evil: :evil:

Skad masz takie informacje ?

 

Madmax wyslane czy nie ?

odpowiadam jutro punkt 9 bede wiedzial bo koles od wysylek (dzial logistyki u mnie w firmie) dzisiaj juz nie raczyl dac znac czy poszlo czy nie dam znac jutro bo nawet niemam listow dhl'a zeby numerki podac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wersja pesymistyczna sie spelnila koles zapomnial o tych dodatkowych naszych przesylkach za duzo mial na glowie jak m isie tlumaczyl przepraszam was za kolejne opoznienie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wersja pesymistyczna sie spelnila koles zapomnial o tych dodatkowych naszych przesylkach za duzo mial na glowie jak m isie tlumaczyl przepraszam was za kolejne opoznienie ;/

 

ja jestem wyrozumiały. ale z drugiej strony rozumiem ze innym na pewno sie spieszy - są ferie itp, chcią sie nacieszyć. ale nic na to nei poradzimy, czasem bywa, tak jak to określił madmax... "pesymistycznie"...

 

dobra wiadomość - jak dziś bedą paczki wysłane, to jutro będą u nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za wasze zamówienie ;) wkońcu czekacie dość długo już, a zamówienie 3 zostało już zrealizowane. Oczywiście nie mówie nawet o tym że kurier może mieć wypadek bo to by było już CHAMSTWO ;)

 

Pozdrawiam i życze wszystkim niskich temperatur i braku przecieków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madmax a kiedy paczki zostana wyslane ale tak na 100% ?

Wez dzisiaj sie tym postaraj zajac zeby juz nic nie wypadlo.

postarac sie moge ale nic obiecac niemoge bo widac wczoraj mialo byc i nieposzlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a samemu nie mozna wyslac?

gdybym mogl sam to zrobic to bym to zrobil dzisiaj nawt kurier nie przyjechal ale umowilem sie jutro z kolesiem z pracyze jak niebedzie kuriera to zawiezie mnie do siedziby z paczkami i tam wyslac bede mogl (30km)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie nieuwierzycie ale dzisiaj mialem wstawic na forum listy przewozowe i sie podkusilem zeby je sprawdzic czy wyszly/gdzie sa itp i sie okazalo ze wyszla 1 slownie JEDNA paczka a fakt faktem najdrozsza do MLJ a reszta z jakis powodow dzisiaj przyjedzie do mnie o 12 cos niby na listach niezaznaczone ale juz drugi raz je wypisuje od rana wiec najwyrzej podmnienie wszystkie i oddam je spowrotem dhl'owi

 

takich numerow jeszcze nigdy niemialem z zalatwianiem czegokowliek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić ot ani nic, ale tylko wspłuczuje kupującym jak i załatwiającemu takiego pecha :(

 

Właśnie sam czekam na zestawik mobo+cpu od poniedziałku i mnie po domu już roznosi... wiec wiem jak to jest... ;)

 

3majcie się Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekalem na monitor od luksa półtora miesiaca,a prawie nie mialem monitora zastepczego (w miedzy czasie mialem jakis na 2 tygodnie) to dopiero byla meczarnia :/ a co do zamowienie no wychodzi, ze mamy strasznego pecha, tyle dobrze ze czesci ktore zamowilem nie dla mnie, tylko dla kumpla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze ze wiemy juz gdzie są nasze częsci. no prawie. a nie błąkają sie gdzieś po świecie niewadomo gdzie. :wink:

 

pytanko: kurierj idzie zawsze 1 dzień? czy "czasem" moze iść więcej?

dokładniej - czy wysłana dziś paczka dojdzie jutro na 100% ?

na pewno macie wiecej doświadczenia z przysyłkami kurierskimi.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze ze wiemy juz gdzie są nasze częsci. no prawie. a nie błąkają sie gdzieś po świecie niewadomo gdzie. :wink:

 

pytanko: kurierj idzie zawsze 1 dzień? czy "czasem" moze iść więcej?

dokładniej - czy wysłana dziś paczka dojdzie jutro na 100% ?

na pewno macie wiecej doświadczenia z przysyłkami kurierskimi.... :wink:

no paczka MLJ juz powinna byc dostarczona do niego zobaczemy jak odpisze czy juz ma

 

 

Numerki listów jakby ktos chcial sledzic co gdzie moze byc:

 

- 92754015C (piterq1991)

- 92754016D (Kosiarz)

- 92754112A (Garfield^)

- 92754114C (Razeel)

- 92754106C (Kepons)

- 92754111Z (Jawor)

- 92754113B (Logimax)

- 92754018F (Areo)

- 92754017E (Avenger_ak)

- 92754019G (Oskarro)

- 92754107D (MLJ)

 

No i to chyba wszystko jak kazdy dostanie paczuszke prosze o kontakt czy alles ok

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no paczka MLJ juz powinna byc dostarczona do niego zobaczemy jak odpisze czy juz ma

Numerki listów jakby ktos chcial sledzic co gdzie moze byc:

 

- 92754015C (piterq1991)

- 92754016D (Kosiarz)

- 92754112A (Garfield^)

- 92754114C (Razeel)

- 92754106C (Kepons)

- 92754111Z (Jawor)

- 92754113B (Logimax)

- 92754018F (Areo)

- 92754017E (Avenger_ak)

- 92754019G (Oskarro)

- 92754107D (MLJ)

 

No i to chyba wszystko jak kazdy dostanie paczuszke prosze o kontakt czy alles ok

wszystkie numery poza tym dla MLJ to:

 

"Niepoprawny numer listu przewozowego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...