Skocz do zawartości
Prezes_s

Sprzątanie kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się dziś zdziwiłem :lol:

Po odkurzeniu wszystkiego w kompie i naoliwieniu wiatraków jakimś starym olejem silnikowym znalezionym w piwnicy :D temperatura proca w full load zmniejszyła się z 50 do 45stopni(nigdy tak mało w full load nie miałem) i się jakoś do tego trochę ciszej zrobiło... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tyko pendzelkiem z nuzek wyprowadzeniowych na kostkach ramu zcieram kurz tosamo na graficznej, odkrecam wentylator titana i z radiatora zciągam poduszke kurzu :) duzo sie go tam zbiera, bopowietrze idzie z pokoju tunelem bezpośrednio nad procka.

 

kiedys mi sie komp wieszal, przestal dopiero po wyczyszczeniu ramu z kurzu. pozatym jak wyjme kurz z radiatora na procku to spada temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o kompresorze to czyszczenia kompa,taim na 12v. Sa w supermarketach po jakies 30 zl. Lepsze to pewnie niz sprezone powietrze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o kompresorze to czyszczenia kompa,taim na 12v. Sa w supermarketach po jakies 30 zl. Lepsze to pewnie niz sprezone powietrze. 

Pozdrawiam

Takie kompresory to se mozesz o kant (wiecie czego :) ) potluc. One daja tak mala ilosc powietrza ze nic bys tym nie zdzialal. Jezeli chodzi ci o kompresor z prawdziwego zdarzenia to ok ale to kosztuje ~300zl.

Lepiej juz sobie kupic pompke rowerowa i czyms taki przedmuchiwac a jezeli sie nie chce to zostaje sprezone powietrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej odkurzacz (najlepiej jakis konkretny), dajesz na wydmuchiwanie i jazda, wszystko zakurzone ale komp odkurzony  :lol:

To najlepiej to pod drzwiami sasiada robic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprezone powietrze uzywacie? Ewentualnie kompresor i jest czysciutko, a w pokoju chmura kurzu. 8)

Najlepszy jest duet sprezone powietrze (np. PRF 4-44 E) + odkurzacz.

Powietrzem wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz ... odkurzacz zasysa ... no chyba ze sie cos oderwie ... wtedy drut ;)

Ja powietrze pozyczam sobie z pracy bo w zyciu takiego drogiego dezodorantu nie kupilem ile kosztuje "dobra konserwa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprezone powietrze uzywacie? Ewentualnie kompresor i jest czysciutko, a w pokoju chmura kurzu. 8)

Najlepszy jest duet sprezone powietrze (np. PRF 4-44 E) + odkurzacz.

Powietrzem wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz ... odkurzacz zasysa ... no chyba ze sie cos oderwie ... wtedy drut ;)

Ja powietrze pozyczam sobie z pracy bo w zyciu takiego drogiego dezodorantu nie kupilem ile kosztuje "dobra konserwa"

No to ja tez pozyczam z roboty i wypuszczam je na wolnosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...