Skocz do zawartości
KAMILcom

Podświetlenie

Rekomendowane odpowiedzi

z potencjometrami trzeba uważać bo można je łatwo spalić przy zasilaczach z mocnymi liniami +5/+12

Co ty bredzisz przez taki potencjometr przepływa tyle prądu ile potrzeba do diody !!! Chyba że podłączysz coś równolegle o dużej (bardzo dużej) potrzebie na prąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz przez taki potencjometr przepływa tyle prądu ile potrzeba do diody !!!

tyle ile przez diode "+" tyle ile przez potencjometr :). Zawsze jednak lepiej podłaczyc to przez tranzystor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam jeden komplet Revolteca UV jestem bardzo ale to bardzo zadowolony szczególnie dbałością o szczegóły jakimi sa elementy mocowania włacznik itp jak dla mnie duzy + mam tez Subeama niebieską katode tez jestem z niej zadowolony natomiast sam wąłćznik i reszta są mało ciekawie wykonane:/ oczywiście jedne i drugie bardzo dobrze świecą nie mam z nimi zadnego probemu ale gydbym miał jeszcze raz kupić to jednak bym najwyżej odczekał jakis czas i dozbierał kase na Revolteca komplet dwóch zimnych katod.Takie jest moje zdanie chodz do Sunbeama nie mam nic tylko ten włacznik troche mnie boli:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie trafialem w jakies wadliwe serie - albo katody poprostu psuly sie od nieruszania ich z miejsca....

odstep czasu miedzy zakupami wynosil cos kolo roku. Nastepnych Revoltecow nie wezme zrazilem sie do tej firmy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Ja mam Revolteki juz chyba ze 2-3 lata moja dziewczyna tez (UVx2) i zero problemow ze swieceniem:) niefart jakis miales:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

revoltec to revoltec

Ja też polecam Ci revolteca. Myslę że będziesz zadowlony. Poczytaj temacik i zastanów się czy bedą Ci pasowac...

POZDRO

P.S: ja nie wiem co wy widzicie w tych kadotach UV. Mnie się nie podobają(brał bym niebieskie). Cóż, kwestia gustu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobsej dobrze mówi nie chodzi tu o kolor na jaki świecą lecz o efekt jaki dają z połaczeniem innych podzespolów które reagują na promienie UV ja u siebie mam WC z płynem i przewodami reagujące na UV, tąśmy, wiatraki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...