Skocz do zawartości
wilk100

Naprawielm dysk :)))))))

Rekomendowane odpowiedzi

Dacie wiare. U kumpla zatrzymal sie dysk bo postawil server i po 2 dniach wylaczyl kompa. Dysk nie ruszyl tylko wydawal dwa "pikniecia" . Wziolem go do siebue podlaczylem i nic wiec mowie padl kompletnie ale postanowilem nim troche puknac tak delikatnie i......... zaskoczyl dziala do dzis badow nie ma. Co bylo nie wiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziolem go do siebue podlaczylem i nic wiec mowie padl kompletnie ale postanowilem nim troche puknac tak delikatnie i......... zaskoczyl dziala do dzis badow nie ma. Co bylo nie wiem!

Jak dlugo działa ?

moj 1.2 caviar w identyczny sposob zaskakuje... ale wiekszego pozytku juz z niego nie bedzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś z softwaru. U mnie win xp po kolejnej instalacji sterów od SB audigy ładował sie ale nie ładował mnie jako użytkownika. W menadżerze zadań nie było żadnego urzytkownika. Dopiero po próbie uruchomienia jakiegoś większego programu (u mnie działało z nero) i odczekaniu kilku minut system doładowywał sie do końca.

A i jeszcze jedno. Mam mozille i ona uruchamia się kiedy chce. Powaga, najpierw podczas startu i póżniej w losowych odstępach czasu. Dodam tylko że nie ma jej w autostarcie, sprawdzałem cleanup'em.

Jak ktoś miał podobnie i ominął to jakoś to niech da mi znać, z góry dziękuje.

Sorki za taki laborat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bylem malyto qmpel mi powiedzial że jak poleje plyte sokiem owocowym to zwiększe redukcje blędów, ja mu uwierzylem i polalem plytke coca-cola'a ;D Popalila scalonki, więc niech ktoś powie mi że kola nie szkodzi...  :twisted:

Hehe! Ale LOL!

 

A poważniej zapomniałeś ją wysuszyć :-). I najlepsze do zapychanie rys w płytach jest piwo (ale szkoda je marnować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby wyjechala tacka mojego Ctx 36x musze przywalic w gore obudowy inaczej nieche :)

A masz wentyla w gornej siance obudowy?? Jesi tak to pewnie przez niego jest naprezenie i dlatego cd nie wyjezdza :lol: :lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...