Skocz do zawartości
badam

Problemy Z Instalacja Plikow .exe Z Internetu.

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem scigam jakis program z internetu nie moge go zainstalowac bledy instalatora sa.dostane ten sam identyczny plik od kogos na cd,hdd bezproblemu instaluje sie.jest t troche klopotliwy problem.

 

mam avasta i firewalla nvidia

 

scigam operą i IE tez probowalem.

 

 

drugi problem zainstalowalem dubedit player i filmy dzialaja na jedym profilu na reszcie nie znajduje kodekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem scigam jakis program z internetu nie moge go zainstalowac bledy instalatora sa.dostane ten sam identyczny plik od kogos na cd,hdd bezproblemu instaluje sie.jest t troche klopotliwy problem.

 

mam avasta i firewalla nvidia

 

scigam operą i IE tez probowalem.

drugi problem zainstalowalem dubedit player i filmy dzialaja na jedym profilu na reszcie nie znajduje kodekow.

sprawdz jak tam z twoim polaczeniem z internetem, w razie czego sciagaj flashgetem ;)

a odnosnie drugiego problemu to instaluj kodeki z poziomu konta administratora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wylaczylem firewalla nvidia i pobralem jeszcze raz plik nadal blad, pobralem z innego serwera blad lecz troche pozniej pobralem inny plik i odrazu error.

 

 

filmy dzialaja na wszystkich profilach wiec zostal problem tych.exe.

 

 

 

fragment instalacji nero:

 

 

Extracting Common Files\Lib\NeroCBUI.dll

Extracting Nero\NeroCom.dll

Extracting Nero\neroDB.dll

Extracting Nero\neroErr.dll

Extracting Common Files\Lib\NeroIPP.dll

Extracting Common Files\Lib\NeroMediaCon.dll

Extracting Nero\NeroNet.dll

CRC failed in Nero\NeroNet.dll

Extracting Nero\neroscsi.dll

CRC failed in Nero\neroscsi.dll

Extracting Nero\neroshx.dll

CRC failed in Nero\neroshx.dll

....itak do konca failed

Extracting Nero\neRSDB.dll

CRC failed in Nero\neRSDB.dll

Edytowane przez badam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy tamten gość wyłączył firewalla czy go wywalił z systemu. Spróbuj poszukać tamtego tematu, ale też wywal całkowicie tego firewalla(też go kiedyś miałem i powodował tylko kłopoty). Najwyżej formata zrobisz ;) i wtedy już nie instaluj softa do firewalla i ściągnij plik od nowa.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok wiec teoretycznie zrobie format i nanim podepne neta chcialbym meic zabezpieczenie jakie??

 

sciagnal mi sasiad plik scignalem przez siec i dziala.

 

 

 

 

edit:

 

 

poczytalem forum dzieki za cynk.

 

ponoc problem rozwiazuje nowszy sterownik,ciekawe czy zadziala bo jest exe jak nie lol bed emusial isc po sterownik do kogos.a ten blad wszyscy mieli na tej wersji co mam

 

 

edit2

 

juz mam najnowsze sterowniki narazie jest ok dodatkowo powodowalo mi czasmai resety kompa chyba

Edytowane przez badam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...