Skocz do zawartości
Walkman

10tyś - Co Wybrac? Ma Być Wydajnie!

Rekomendowane odpowiedzi

ps.

maSTHa212 widze ze kupiles Z-2300 THX - co o nich sadzisz? Mi pasuja, mam praktycznie caly czas bas podkrecony na maxa, nie moge sie nimi nacieszyc. Zdecydowanie najlepsze glosniki komputerowe 2.1 (nie liczac wersji 5.1 ale nie do lapa na zintegrowanej karcie ;) )

 

Co do logitecha media play to zamierzam go kupic - czy on jest na bluetootha? Bo mi nie pasuje sterczacy klucz USB z lapa

Jesli chodzi o granie to jestem w stanie zrozumiec czemu ludzie chce miec potezne karty grafiki - ja po prostu nie gram w cos jesli mi nie chodzi ze wszystkim na max i do tego plynnie, nie wiem moze to spaczenie ale tak jest. Po prostu grafike w grze uwazam za jedna z integralnych czesci i nie bardzo mam ochote marnowac sobie dobrego tytulu kaleczac go marna grafika bez efektow w niskiej rozdzielczosci. To tyle w tym temacie. A co do reszty to : jesli chodzi o Z-2300 to potwierdzam - miażdzą!! Naprawde super dzwiek. I tylko takie pytanie : u ciebie muzyka i gry leca z karty wbudowanej?? Bo jesli tak to jeszcze nie wiesz w ogole co te glosniki potrafia!! Jak podlaczylem je pod Audigy2 ZS PCMCIA (ktore defacto tez maja certyfikacje THX) to po prostu zaniemowilem - niebo i ziemia!! Poza tym sklada sie tak ze mialem ten "model wyzej" Logitecha a mianowicie Z-5300 i powiem ze tak samo mistrzowskie ale wkurzaly mnie kable i to ze nie mam jak ich ladnie rozstawic wiec sie przesiadlem na 2.1.

A jesli chodzi o MediaPlay to uzywam jej jako myszki "wyjazdowej" , nie jest duza wiec spokojnie moze pelnic role mychy do laptopa. Nie jest na BT ale mi tam dyndzel USB nie przeszkadza. Poza tym bardzo wygodna i dokladna. Montujac alternatywny soft do niej mozna ladnie rozbudowac jej fukncje. Jako pilot sprawdza sie tez calkiem calkiem (fajny motyw z podswietleniem klawiszy, w nocy idealne rozwiazanie).

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sobie przypomniec w ktorym watku pisalesci o podkladkach pod komputer chlodzacych sprzet. Przegladajac allegro w kategogii akcesoria do laptopow znalazlem to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78573697 moze nie jest ultra wydajne ale za to dosc ladnie wykoanane i co wazne zasilane z USB dla mnie takie sposoby chlodzenia to kiszka ;) ale pare osob sie nad tym zastanawialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sobie przypomniec w ktorym watku pisalesci o podkladkach pod komputer chlodzacych sprzet. Przegladajac allegro w kategogii akcesoria do laptopow znalazlem to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78573697 moze nie jest ultra wydajne ale za to dosc ladnie wykoanane i co wazne zasilane z USB dla mnie takie sposoby chlodzenia to kiszka ;) ale pare osob sie nad tym zastanawialo.

Heh wszystko pieknie tyle ze jest male ALE : ta podstawka ma szerokosc 30cm, moj szatan ma prawie 40 :] i wlasnie dlatego chce samemu zrobic podstawe. Ale spoko, dzieki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. W styczniu wychodzi nowe Centrino - mam racje chyba ?

Potem jeszcze Windows Vista i... 1 GB to absolutne minimum. Chyba w ogole teraz nie oplaca sie lapa kupowac.

Fakt ze premiere maja nowe procesory ale pojawienie sie nowych kompow z tym to nie takie hop siup. To samo tyczy sie Visty, nie od razu wszyscy sie na to przesiada. Poza tym kiedy to w ogole sie ma pojawic...A o ram sie nie boje mam 2GB B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od desktopa, powiedzialbym ze lepsze.

Poprzedni moj laptop byl zbudowany na tej samej obudowie. I raz go z nudow rozkerecilem to zdjecia nie oddaja tej wielkosci miedzianego radiatora. Monstrum.

A wentylatrow jest tylko 4 ;).

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...