Skocz do zawartości
Babiczka

Jaki Cooler Na Proca?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym kupic coolera na procka bartona 2500@3200 obecnie mam boxowego i nie moge stabilnie dzialac na 3200 :P wiec potrzebuje jakis dobry i tani wiatraczek ^^ Mam 100 zl :P.Szukalem w wyszukiwarce ale niestety nie ma takich wiadomosci (swierzych) :P z gory thx :P i jescze jakas pasta by sie przydala ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wlasnie czytam rozne komentarze na komputroniku o Pentagram Freezone QC-80 Cu i chyba sie nadaje na tego proca :P ale jak wy spece myslicie? :P a zapomnialem dodaj jaka mam plyte glowna :o wiec mam ASUSA A7N8X

Edytowane przez Babiczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje za 60 zl kupic freezera i dorobic zapinke. Mam dokladnie takie chlodzenie i jestem bardzo zadowolony. Jak na razie dzialam na athlonie tb 850@1010 a tempy mam 35 idle 38 stress - na standardowym chlodzeniu bywalo 55-57 stopni przy takcie 960mhz. Za kilka dni dorobie sie mobilka wiec jesli cie to interesuje to bede mogl ci powiedziec jakie tempy uzyskam na nim. Jednym slowem, jesli masz jakies narzedzia i nie zawachasz sie ich uzyc albo pomocnego qmpla ( thx uncle) proponuje dorobic zapine do freezera.

Pozdrawiam

Kordian

Edytowane przez kordianek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Co do pasty to polecam Arctic Ceramiqua na moim procku i chłodzeniu z tą pastą mam 25 C w idle :D w sumie Arctic silver 5 droższy a nie ma większej różnicy między nimi no chyba że morzesz sobie procka ujarać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...