Skocz do zawartości
dadek12

Komp Na P4 Lga775 3.00ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno poskładałem kompa na P4 LGA775 3.00GHz, DDR Kingston 1024. Grafa GF6600 PCI-Express, wrzuciłem xp-ka, komp dziala poodłączony do neta i od pewnego czasu sie resetuje, niewiem co jest, próbowałem temperatury, bardzo niskie (na procu sie kręci Pentagram 120 Cu), sprawdziłem pod kątem wirów, spamu, szpiegów i dalej sie resetuje:/.POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz automatyczne restarty (właściwości systemu->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie-> automatycznie uruchom ponownie) i zapisz kod błędu jeśli pojawi się niebieski ekran zamiast restartu następnym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dokladnie to samo restarty podczas rozmowy na skype czasami sluchania muzy szczegolnie jak sie ladowala nowa muze do winampa , przyczyna nie zasilacza bo ja mam zamiast kolegi 6600 , 7800 gtx a problem lezec moze w 2 rzeczach : zmieniania karta graficzna w trakcie stojacego systemu tzn system ten sam nowe grafy lub jakiegos syfu w postaci softu o ktorym nie wiesz ( to tak jak sie sciaga all na maxa na nowym kompie bo sie go testuje) , zobacz tez kwestie czy wlaczyles te inteligentna kontrole obrotow wenta na procku lub w sofcie masz moze ustawione ze po przekroczeniu 50 lub 51 stopni masz restart :) pozdrawiam

Edytowane przez sHooCkwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej wymienilbym przy takim sprzecie zasilacz na markowy no chyba ze kolega lubi swad palonego p4 ;)

po zmianie zasilacza jak problemy nie znikna trza probowac dalej ale jego TRZEBA zmienic!

ps no chyba ze masz jakis markowy choc w to wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego ma lubiec swad ? nie wszystkie modecomy i inne tansze sa tandetne :>

a kto powiedzial ze modecom to badziew? akurato to dobra firma a nawet tania marka FEEL daje rade ale codegeny itp to totalny shit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem restarty, przy kompie co mam w podpisie, i też mam 775 i 3.0 ; Problemem był..........internet przez USB, i wcale nie żartuje. Po zmianie na karcie sieciową już jest OK. Teraz żadnych restartów, a byłem już nieco podkur**ony bo nowy sprzęt i się sam restartował.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kompów to specjalista wysokich lotów nie jestem ale hah zastanów sie przed kupnem zasiłki i to poważnie. Powiem tak kazdy mówi : nie dziala to zasilacz. Pisalem posta tez mialem problemy z tym ze komp sie wieszal. Wszyscy juz by mi kupili nowy zasilacz podawali strony... ze sklepami mowili ze modecom to [ciach!]o, a okazalo sie ze stery od plyty glownej byly zrąbane i przez to dysk wolniej chodzil ... wiec posprawdzaj wszytsko, a nie ze wydasz 200zl na chiefteca albo innego i bedzie to samoo.. Powaga.

pozdro życzę powodzenia. ( bez obrazy dla Was ) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...