Skocz do zawartości
baddo

Jaką Kartę Graficzną?

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to prawda, że każdą SAPPHIRE RADEON 9500 128MB 256bit można przerobić na 9700 i na pewno nie będzie artefaktów?? :huh:

Pytam, ponieważ jedni mówią mi żebym odblokował te dodatkowe potoki, a inni radzą żebym tego nie robił, ponieważ na pewno będą w niektórych grach artefakty a ja nie chce popsuć tej karty...

AHA! I jeżeli odblokuje te potoki i (niestety) będą artefakty, to czy używanie jej jako 9700 może ją popsuć??? (chyba nie zrozumiecie o co mi chodzi)

Edytowane przez baddo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda, że każdą SAPPHIRE RADEON 9500 128MB 256bit można przerobić na 9700 i na pewno nie będzie artefaktów?? :huh:

Nie kazda sie da, ale z tych kart to sporą czesc mozna bylo zmodowac. Odblokuj, nic nie zepsujesz. Jak beda arty to poprostu odistalujesz stery i gra muza, a jak nie bedzie to masz duuuzy wzrost wydajnosci :) Mysle, ze warto :)

Tych co radza, zeby nie odblokowac, to moze ominiemy szerokim łukiem. :wink:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :D Ale nie zrozumiałeś drugiej części mojego posta

AHA! I jeżeli odblokuje te potoki i (niestety) będą artefakty, to czy używanie jej jako 9700 może ją popsuć??? (chyba nie zrozumiecie o co mi chodzi)

Chodzi mi o to, że jeżeli odblokuje te potoki i beda artefakty, ale małe nieprzeszkadzające mi w graniu, to czy moge grać, czy jednak wrócić do tych 4 potoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro dyskusja zeszła do trochę innych kategorii cenowych to co byście radzili wziąć:

http://allegro.pl/show_item.php?item=78497651

czy

http://allegro.pl/show_item.php?item=79963654

 

Z jednej strony nowsza konstrukcja, dx 9.0c itd. z drugiej 256bit.

Ja się zbyt dobrze nie znam, jednak skłaniałbym się chyba jednak w stronę 6600 GT szkoda tylko, że firma to Galaxy - no ale mogła być gorsza :). Opis wygląda kusząco ale może jednak nie ryzykować, kupić R9800 i mieć spokój?

Edytowane przez lsiwy1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :D Ale nie zrozumiałeś drugiej części mojego posta

AHA! I jeżeli odblokuje te potoki i (niestety) będą artefakty, to czy używanie jej jako 9700 może ją popsuć??? (chyba nie zrozumiecie o co mi chodzi)

Chodzi mi o to, że jeżeli odblokuje te potoki i beda artefakty, ale małe nieprzeszkadzające mi w graniu, to czy moge grać, czy jednak wrócić do tych 4 potoków.

Zapewniam Cie, ze jak bedziesz mial arty to predzej, czy pozniej szlak Cie trafi przy graniu na nich :) Co do tego, czy zdrowe to dla karty, to wydaje mi sie, ze to nie zepsuje jej, ale zdrowe to napewno to by nie bylo. Ogolnie nie polecam uzywania na niesprawnych potokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...