Skocz do zawartości
wYpor

Sound Blaster Audigy Se Shit?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

Ostatnio zakupiłem zestaw głośników Logitecha X-530 + SB Audigy SE. Wyszło, że za kartę zapłacę ok. 80 zł, więc uznałem, że jest to okazja i warto nią zastąpić Karajana AC97 z mojej DFI. Po czym okazuje się, że ta karta to jedno wielkie g****!!! Być może jestem noobem i nie potrafię jej poprawnie skonfigurować, ale jak na razie ta karta generuje w grach dźwięk znacznie gorszej jakości niż karajan?! :blink: Za wykładnik uznałem CoD 2, który jak wiadomo jest nową grą wykorzystującą wszystkie nowinki dźwięku przestrzennego i... nie ma żadnego porównania. Karajan wydaje mi się sto razy lepszy!!! Zna ktoś może odpowiedź na ten problem, bo jak nie, to jak nic sprzedaje tego SB śmiecia. Z góry dzięki za wszelkie sugestie. Pozdro.

Edytowane przez wYpor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawaj tego śmiecia jakim bez wątpienia jest SB Audigy SE.

szkoda że nie poczytałeś o tej karcie przed zakupem. oszczędził byś sobie 80zł.

No fakycznie szkoda. Czyli wnioskuję z tego, że SB Audigy SE jest gorszy od Karajana AC97... Nie chce ktoś kupić śmiecia??? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakycznie szkoda. Czyli wnioskuję z tego, że SB Audigy SE jest gorszy od Karajana AC97... Nie chce ktoś kupić śmiecia??? <_<

Z takim podejściem to nigdy niczego nei sprzedasz. Pytanie powinno brzmieć czy ktoś chce kupić super wypas kartę?

 

Ja mogę za 30zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem to nigdy niczego nei sprzedasz. Pytanie powinno brzmieć czy ktoś chce kupić super wypas kartę?

 

Ja mogę za 30zł ;)

Niektórzy zbierają śmieci... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...